NOVINKY

Poslední novinky a události v našem klubu

Remíza v 90. minutě

Vratimovští vstoupili do utkání aktivněji. Kopali i penaltu, tu ale skvěle zlikvidoval Prokel. V 17. minutě otevřel skóre utkání útočník Kobza. Měli jsme i další příležitostí k tomu, abychom skóre navýšili, to se ale nepovedlo. Naopak před odchodem do kabin srovnal na 1:1 domácí Duda a hned na začátku druhé půle Chlopek poslal Vratimov do vedení. „Kdybychom dali na 2:0, nejspíš by to zápas zlomilo, místo toho jsme museli dotahovat,“ řekl havířovský kouč Tomáš Mrázek. Indiáni ale nesložili zbraně a bojovali až do posledních minut. To se také vyplatilo a v úplném závěru srovnal na konečných 2:2 svou druhou brankou Kobza, jenž poslal do sítě míč po Zarembově centru. Závěr utkání byl hektický, tři body pro Havířov mohl vystřelit Remiáš, ten ale svou velkou šanci nevyužil.