NOVINKY

Poslední novinky a události v našem klubu

„B“ POPRVÉ NA JAŘE

V prvním kole B tým nastoupil v sobotu na hřišti třetího mužstva tabulky Sokola Louky. Hned od úvodního hvizdu se podařilo aktivitou domácí překvapit avšak po několika neproměněných šancích se skóre nepohlo. Po faulu na agilního Kozla jsme nepromněnili pokutový kop a v 16 minutě musel kvůli zranění vystřídat Pomykacz, kterého nahradil Byčkov. Právě Byčkov a Volný dělali svým pohybem velké problémy domácí obraně. Domácí se snažili změnit průběh hry na což v silném větru využívali dlouhé auty na své urostlé spoluhráče, s kterými si naši obránci dokázali poradit. Ve 27. minutě jsme vsítili branku a do konce první části hrací doby se již nic významného nestalo a tak poločas skončil 0:1.

Po přestávce domácí zvýšili tlak a snažili se co nejvíce rozhodit naši dobře fungující obranu. V 55 minutě došlo k situaci v našem pokutovém území, kdy si bohužel rozhodčí všiml oplácení ze strany Fischera a po poradě s asistentem nařídil pokutový kop pro domácí. Ten s přehledem proměnili a vyrovnali na 1:1. Dále se hra odvíjela více v režii domácích s občasnými breaky. V 86 min byl po druhé žluté kartě vyloučen Fischer a konec utkání se nesl ve znamení velkého tlaku domácích, ale naštěstí jejich všechny šance pochytal výtečně chytající Rajko.