NOVINKY

Poslední novinky a události v našem klubu

Starší přípravka Bílá zabodovala.

Po zklamání z minulého zápasu (10:12) jsme se připravovali na dosud neporažené Inter Petrovice. Hned od začátku jsme na jejich půdě převzali iniciativu a brzo se dostali do vedení, které nás vyprovokovalo ještě k větší aktivitě a přidali další dva góly. Opaření domácí přidali a rychle snížili na rozdíl jediné branky, na které jsme ale hned 4krát během 4 minut odpověděli a definitivně zlomili soupeře. Druhý poločas vsítila obě družstva po dvou gólech, které jen potvrdili naši výhru.Po závěrečném hvizdu jsme se všichni mohli poprvé v sezóně radovat a užít si zaslouženou oslavu s výbornými rodiči.

Inter Petrovice – MFK Havířov Bílá 4:9 (2:7)

Branky: 3x Černý, 3X Bernatík, Maxian, Labudek, Štrauchová

Bojovali: Mareček, Štrauchová, Somogyi, Kuznik, Černý, Maxian, Hlavička, Labudek, Vudarčik, Barry, Bernatík, Zavřel, Drobek

Trenéři: Vudarčik, Fischer