NOVINKY

Poslední novinky a události v našem klubu

Nejmenší Indiánci MFK Havířov!!!

Nejmenší Indiánci MFK Havířov mají za sebou další úspěšný přípravný zápas, který se odehrál dne 16.9.2021 na Slovanu Havířov. Do zápasu jsme šli především s tím, nasbírat zápasové zkušenosti a naučit se zápasové tempo.

Děti byly rozděleny na dvě skupiny v sestavách Oliver Pecha, Adam Šimek, Martin Varta, Lukáš Satinský, Krystián Karalo, Samuel Hromas v zelenobílých dresech. Šimon Stacho, Petr Flešar, Kevin Luu Hong Thai, Marek Labuda, Thea Pavlíčková, Adam Ondřej v černooranžových desech.

Děti nstoupily do zápasu s velkým zápalem a v kombinaci s treninkovou připravou se tomu odpovídal výsledek i přesto, že někteří indiánci měli první zápas. Odehrálo se celkem 6 x 20 minut, kdy se týmy se soupeřem prostřídaly. Indiánci vyhrály 5 ze 6 zápasů. Na závěr byl penaltový rozstřel, kdy Indiánci proměnili všechny penalty. Přesto musíme stále pokračovat v treninkovém úsilí, protože zápas ukázal, kde máme prostor ke zlepšení. Zároveň děkujeme rodičům za pomoc, podporu a účast a těšíme se na další fotbal. Sportu zdar!

Trenéři: Marek Šimek, Eze Limchi, Matyáš Čípel.