Branky:​12’ Valíček, 46’Hlavatý, 58’Valíček

Sestava: ​Janák, Arabasz, Dyshliuk, Kozák, Jasanský, Böhm, Valíček, Fučík (C), Bubík, Morský, Fedor

Náhradníci:​Foniok, Folwarczný, Hemowski, Ševeček, Graca, Pecánek

Trenér:​Vančák, Arabasz

Fotograf:​V. Kozák

Zápas v Novém Jičíně byl opět „infarktový“, hlavně první poločas. Již tradičně strašně vlažný začátek, kde je cítit nervozita a strach z možných chyb…z prohry.Hned od úvodního hvizdu jsme byli sice aktivnější a vytvářeli si šance, ale bez gólu.Až ve 12’vstřelil naší první branku Valíček, který svou důsledností vytvořil tlak na gólmana a ten chyboval…a byl za to „potrestán“. Bohužel jsme nadále pokračovali v naší pasivitě a sami jsme „nabízeli“ soupeři šance…a jednu také využil těsně před hvizdem prvního poločasu…do šaten se šlo za stavu 1:1 a se svěšenými hlavami.Proběhl „vítr“ v kabině, za účelem je probudit a dodat jim energii a sebevědomí. Druhá část = zvýšená aktivita, lepší projev a osobní nasazení znamenalo, že soupeř již neměl žádnou šanci a my naopak ještě 2 x skórovali a získali tak důležité vítězství (3 body).Pochvala klukům, že to zvládli.Děkujeme za podporu a fandění „našim“ mladším žákům a zároveň jim gratulujeme k vítězství, které znamená postup na 1.místo v tabulce…Samozřejmě děkujeme rodičům a všem fanouškům za podporu a již tradičně „našemu“ panu Kozákovi za fotky