NOVINKY

Poslední novinky a události v našem klubu

Žraloci z U8 v Krakově

Naši malí fotbalisti odcestovali v sobotu 6.2.2021 na krásný turnaj plný kvalitních soupeřů do polského Krakova.

Tým U8 odehrál v základní skupině čtyři zápasy, kde se mu podařilo probojovat se se dvěmi výhrami a dvěmi prohrami do stříbrné skupiny turnaje. Tam už Indiánkům chybělo i trochu štěstíčko, zkušenosti a možná se na lepším umístnění podílela i nervozita a tíha odpovědnosti z turnaje po více než měsíci a půl bez zápasu. Nicméně kluci předváděli krásné fotbalové momenty a určitě zaslouží respekt a uznání za pěkné páté místo ve stříbrné skupině. Byla to pro všechny opět obrovská zkušenost za což jsme moc rádi. Co říci závěrem? Zcela určitě jsme týmům v zahraničí ukázali, že s námi musí do budoucna počítat, že jsme neustále v kontaktu i přes zcela rozdílné herní systémy, pravidla, posouvání počtu hráčů mezi kategoriemi atd. Velké poděkování patří rodičům za ochotu cestovat s dětmi takovou dálku a také organizatorům turnaje za pozvání a organizaci. Teď už zbývá se jen dobře připravit na další turnaj, který bude znovu v Polsku a to ve městě Sosnowiec, který nás čeká za 14 dní. Na turnaji se představili…

Hráči: Suchý Michal, Císař Sebastián, Pavlíček Filip, Holomek Alexandr, Matušovič Matyáš, Kroužek Sebastián, Kanko Maxmilián, Daňovič Michael, Matušek Eliáš, Dang Phi Son. Trenéři: Matušovič Miroslav, Kroužek Jiří, Přibyl Miroslav, Holomek Miroslav.

Střelci: Holomek Alexandr 5, Matušovič Matyáš 3, Kroužek Sebastián 3, Daňovič Michael 3, Kanko Maxmilián, Císař Sebastián, Dang Phi Son, Matušek Eliáš.

Foto: Viktorie Mrázová