NOVINKY

Poslední novinky a události v našem klubu

ŽRALOCI VÍTĚZOVÉ TONASSO CUPU 2022!

Ve dnech 25.-26.června 2022 pořádal fotbalový klub FK ČL NEŠTĚMICE V. ročník mezinárodního fotbalového turnaje mladších přípravek.Turnaj byl obsazen 48 družstvy a ze zahraničí přijely týmy z Polska a Německa.V sobotu se hrály zápasy v osmi základních skupinách, a v neděli byly na programu zápasy o konečná umístění.Naši Žraloci odehráli v základní skupině pět zápasů a se čtyřmi výhrami a jednou porážkou postoupili z prvního místa. V dalších postupových kolech naši borci vybojovali pět výher a jednu remízu a zaslouženě se dostali do finálového boje o 1.místo s týmem 1.FK Příbram. Ve vypjatém zápase s neuvěřitelnou diváckou kulisou Žraloci zaslouženě vyhráli. Domu si dovezli krásný putovní pohár, zlaté medaile a plno krásných zážitků. Jedním z pěti hráčů All-stars týmu turnaje Tonasso cup 2022 byl vyhlášen Matyáš Matušovič. Děkujeme všem hráčům za reprezentaci našeho klubu, trenérům za jejich práci a rodičům za podporu.

MFK HAVÍŘOV – FK KRÁLŮV DVŮR 5:1

MFK HAVÍŘOV – 1.FC ŽAMBERK 3:0

MFK HAVÍŘOV – SG BÜHLAU 09 12:0

MFK HAVÍŘOV – FC SLOVAN LIBEREC 6:1

MFK HAVÍŘOV – SPARTAK KBELY 3:5

MFK HAVÍŘOV – OLKS PIAST ZERNIT WROCLAW 6:1

MFK HAVÍŘOV – BSG CHEMIE LEIPZIG 1:0

MFK HAVÍŘOV – SK BENEŠOV 7:2

MFK HAVÍŘOV – SK MOTERLET PRAHA 5:1

MFK HAVÍŘOV – FK BANÍK SOKOLOV 2:2

MFK HAVÍŘOV – TENNIS BORUSSIA BERLIN 5:0

MFK HAVÍŘOV – 1.FK PŘÍBRAM 2:1

Branky: 16 Matušovič Matyáš, 8 Holomek Alexandr, 7 Dang Phi Son, 7 Gábor Martin, 7 Krumpolc Marek, 4 Matušek Eliáš, 4 Ciku Cristiano, 3 Kanko Maxmilián, Lidařík Vojtěch.

Sestava: Holomek Alexandr, Pavlíček Filip, Kanko Maxmilián, Matušek Eliáš, Dang Phi Son, Matušovič Matyáš, Gábor Martin, Ciku Cristiano, Lidařík Vojtěch, Krumpolc Marek.

Trenéři: Matušovič Miroslav, Holomek Miroslav, Ciku Elvist.