ŽRALOCI OBHÁJILI ZLATO NA X- GAMES!

V prvním zářijovém víkendu mohli naši Žraloci představit své dovednosti proti svým vrstevníkům na turnaji X-GAMES 2022 v Dolní Bečvě za účasti ligových týmů z celé České republiky, Slovenska i Polska.
Na turnaj odjížděli s patřičným respektem směrem k soupeřům, ale zároveň se zdravým sebevědomím. Základní skupinu naši Indiánci ovládli pěti vítězstvími a se skóre 39:4 zaslouženě postoupili mezi šestici nejlepších ze všech šesti základních skupin. Ve finálové skupině nazvané LIGA MISTRŮ dokázali naši borci společně zvládnout těžké momenty a společně si užívali úspěšné chvíle. Výsledkem této dobré party byly čtyři vyhrané zápasy a jedna remíza, což je bez jediné porážky během celého turnaje pasovalo na jednoznačné vítěze. Obhájili tak první místo z loňského roku. Vítězství v takovém turnaji je o to cennější, že si ho vybojovali proti silným ligovým soupeřům. Všem patří velké poděkování za skvělou reprezentaci našeho klubu a také města Havířov. Samozřejmě velké poděkování patří také rodičům za obrovskou podporu během celého turnaje, kdy mohutně povzbuzovali své děti.

MFK HAVÍŘOV – AKADEMIA ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC (PL) 6:1

MFK HAVÍŘOV – 1.FC VIKTORIE PŘEROV 12:1

MFK HAVÍŘOV – SK ZLÍN 1931 8:0

MFK HAVÍŘOV – 1.FC SLOVÁCKO 3:0

MFK HAVÍŘOV – SK SLOVAN BRATISLAVA (SK) 9:2

MFK HAVÍŘOV – FC SPARTAK TRNAVA (SK) 2:2

MFK HAVÍŘOV – MFK VÍTKOVICE 7:3

MFK HAVÍŘOV – SFC OPAVA 5:1

MFK HAVÍŘOV – FC ZBROJOVKA BRNO 7:3

MFK HAVÍŘOV – SK SIGMA OLOMOUC 10:0

Branky: 16 Matušovič Matyáš, 16 Holomek Alexandr, 11 Ciku Cristiano, 9 Kroužek Sebastián, 6 Lidařík Vojtěch, 5 Dluhoš Patrik, 3 Suchý Michal, 3 Kanko Maxmilián.

Sestava: Pavlíček Filip, Holomek Alexandr, Kanko Maxmilián, Kroužek Sebastián, Matušovič Matyáš, Ciku Cristiano, Suchý Michal, Dluhoš Patrik, Lidařík Vojtěch.

Trenéři: Matušovič Miroslav, Holomek Miroslav.

Fotograf: Mrázová Viktorie.

P