NOVINKY

Poslední novinky a události v našem klubu

ŽRALOCI JSOU ŠESTÍ NEJLEPŠÍ V ČR!!!

O víkendu 28.-29.5.2022 se ve Znojmě odehrál finálový turnaj Planeo Cup 2022, kterého se zúčastnilo nejlepších 24 týmů z ČR v kategorii U9. Jedním z nich byli i naši Indiánci z MFK Havířov. V celorepublikové soutěži, které se zúčastnilo 828 týmů tj. více než 14000 dětí, se jim v sobotu podařilo postoupit ze základní skupiny, mezi nejlepších 8 týmů turnaje do Zlaté skupiny. A navíc jako jediní z Moravskoslezského kraje! V neděli pak bojovali o celkové umístění. V konečném součtu se umístili na neuvěritelně krásném šestém místě. Nechali za sebou mnohem zvučnější jména ligových týmů. Svou hrou se na turnaji zapsali mezi ty nejlepší. A co víc ? Získali si přízeň i spousty jiných týmů, které se střídali při jejich finálových zápasech u jejich hřiště a mohutně je povzbuzovali. Jsme na kluky neskutečně hrdí za to jaké jméno dělají našemu klubu i našemu městu. Teď už celá Česká republika a to bezpochyb ví, kdo jsou Žraloci z MFK Havířov. Veliké poděkování patří trenérům za jejich výbornou práci, hráčům za skvělou reprezentaci, také rodičům, kteří obětavě vozí kluky po celé České republice, aby se mohli neustále srovnávat s těmi nejlepšími, podporují je, povzbuzují při každém zápase a samozřejmě také městu Havířov a všem partnerům.

MFK HAVÍŘOV – FC HLUČÍN 8:0
FK SPARTAK CHOCEŇ – MFK HAVÍŘOV 1:5
MFK HAVÍŘOV – SK SLAVIA PRAHA 0:8
FC ZBROJOVKA BRNO – MFK HAVÍŘOV 2:3
MFK HAVÍŘOV – FK HODONÍN 8:0
MFK HAVÍŘOV – JFA ČESKÉ BUDĚJOVICE 1:7
MFK HAVÍŘOV – FC TEMPO PRAHA 2:3
MFK HAVÍŘOV – FK MLADÁ BOLESLAV 3:4
FC PÍSEK FOTBAL – MFK HAVÍŘOV 2:2
MFK HAVÍŘOV – FK BANÍK SOKOLOV 2:3
MFK HAVÍŘOV – AC SPARTA PRAHA 2:14

Branky: 11 Holomek Alexandr, 10 Matušovič Matyáš, 4 Kroužek Sebastián, 3 Matušek Eliáš, 3 Kanko Maxmilián, 2 Gábor Martin, Dang Phi Son, Suchý Michal, Císař Sebastián, Lidařík Vojtěch.

Sestava: Holomek Alexandr, Císař Sebastián, Pavlíček Filip, Kanko Maxmilián, Kroužek Sebastián, Matušek Eliáš, Dang Phi Son, Matušovič Matyáš, Gábor Martin, Suchý Michal, Dluhoš Patrik, Lidařík Vojtěch.

Trenéři: Matušovič Miroslav, Přibyl Miroslav, Holomek Miroslav.

Fotograf: Michaela Matušková