NOVINKY

Poslední novinky a události v našem klubu

Zbytečná prohra na domácí půdě s Frýdlantem

V nedělním dopolední prohrál doma zbytečně náš A – tým, když ztratil třibrankové vedení a prohrál výsledkem 3:5. Ve 14. minutě již naši fotbalisté vedli 3:0. Ve druhém poločase však o své vedení přišli.

MFK Havířov – 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí 3:5 (3:1)

Branky: 9. Förster, 11. Wojnar, 14. Wojnar

Červená karta: 67. Wojnar

Sestava: Směták – Podešva, Bányácski, Bajzath (65. Zbavitel), Streit – Förster, Zupko, Wojnar – Klejnot, Malcharek (69. Bagar), Chlopek (80. Noga).

Pohled trenéra Miroslava Matušoviče:

Začali jsme skvěle, ale bohužel jsme skončili katastrofálně. Vést v domácím prostředí do patnácti minut o tři góly a nakonec ani nebodovat je hrůzostrašné. Stejně tak, abychom dostali během devítí minut čtyři góly je pro mne trestuhodné. Co je ale ještě horší tak to, že se v ten moment nenajde nikdo, kdo by zvedl prapor a dal tomu nějaký řád. Všichni dali hlavu dolů a čekali co s něma soupeř udělá. Jednoduše jsme dostali to, co jsme si zasloužili. Nejvíc mě ale mrzí, že nás soupeř dokonale potrestal přesně z toho na co jsem v přípravě hráče upozorňoval a oni se nechají, takhle lehce porazit, ikdyž o tom věděli. Je to velká facka a uvidíme, jak se z toho poučíme.