8.9.2021

Jasný postup Žraloků !!!
 
Ve středu 8.9. 2021 se naši Indiáni z U9 poprali o postup do nového ročníku Poháru mládeže FAČR. Po odstoupení Slovanu Havířov a 1.BFK Frýdlant sehráli s týmy FK SK Polanka nad Odrou, FK Primus Příbor a TJ Sokol Slavkov dvoukolově celkem šest zápasů, které jednoznačně vyhráli a se skórem 91:7 zaslouženě postoupili do II. předkola turnaje. A aby toho Žraloci neměli málo, už zítra od 16:30 odehrají své třetí mistrovské utkání s TJ Depos Horní Suchá.
 
Branky: 21 Holomek Alexandr, 16 Matušovič Matyáš, 12 Matušek Eliáš, 8 Gábor Martin, 7 Kroužek Sebastián, 6 Dang Phi Son, 5 Kanko Maxmilián, 5 Císař Sebastián, 4 Daňovič Michael, 3 Dluhoš Patrik, 3 Pavlíček Filip, Sznapka Patrik.
 
Sestava: Holomek Alexandr, Císař Sebastián, Pavlíček Filip, Daňovič Michael, Kanko Maxmilián, Sznapka Patrik, Kroužek Sebastián, Matušek Eliáš, Dang Phi Son, Matušovič Matyáš, Gábor Martin, Suchý Michal, Dluhoš Patrik.
 
Trenéři: Matušovič Miroslav, Kroužek Jiří, Přibyl Miroslav, Holomek Miroslav.
 
Fotograf: Mrázová Viktorie
 

 

4.9.2021

ŽRALOCI NA X-GAMES ZLATÍ !!!

Mladší přípravka z U9 vyjela reprezentovat Havířovský fotbal na kvalitně obsazený mezinárodní turnaj X-GAMES 2021, který se konal 4.9. v Dolní Bečvě . Turnaje se zúčastnilo 16 týmů.
Základní skupinou prošli žraloci hladce.
 
PORAZILI TÝMY: 1.Fc Victoria Přerov 4:0, MFK Vítkovice červená 4:0, TJ Sokol Bělotín 10:3, FC Fastav Zlín 11:0, MFK Frýdek-Místek 7:0 a zaslouženě postoupili do finálové skupiny. V ní si poradili s týmy SFC Opava 6:1, FC Baník Ostrava 7:1, AS Trenčín 9:1 a domácí FC Dolní Bečva 7:0 a bez jediné porážky celý turnaj jednoznačně vyhráli.
Kluci od prvního do posledního zápasu na hřišti dominovali a šli si za vítězstvím. Patří jim velike poděkování za skvělou reprezentaci klubu, tak jako rodičům za jejich neustálou podporu.
 
Branky: 31 Holomek Alexandr, 11 Kroužek Sebastián, 10 Matušovič Matyáš, 6 Císař Sebastián, 6 Eliáš Matušek, 5 Daňovič Michael, 5 Gábor Martin, 5 Dluhoš Patrik, 4 Dang Phi Son, 3 Kanko Maxmilián
 
Sestava: Holomek Alexandr, Císař Sebastián, Daňovič Michael, Kanko Maxmilián, Kroužek Sebastián, Matušek Eliáš, Dang Phi Son, Matušovič Matyáš, Gábor Martin, Suchý Michal, Dluhoš Patrik.
 
Trenéři: Matušovič Miroslav, Kroužek Jiří, Přibyl Miroslav, Holomek Miroslav.
 
Fotograf: Mrázová Viktorie
 

 

 

28.8.2021

Žraloci v Třeboni sedmí !!!
 
Naši malí Indiáni z U9 si rozhodně na nudu stěžovat nemohou. V posledním prázdninovém víkendu si zahráli na kvalitně obsazeném turnaji Kapřík cup 2021 v Třeboni.
 
Na dlouhou cestu vyrazili po krátkém tréninku a dobrém obědě z našeho stadionu již v pátek v poledne. V půli cesty si udělali přestávku ve Velkém Beranově, kde se zúčastnili utkáni Sigi teamu. V šatně před utkáním se pozdravili s hráči zvučných jmen jako Horst Siegel, Vladimír Šmicer, Tonda Panenka nebo Ladislav Vízek. Po utkání plní dojmů a zážitků pokračovali v cestě do Třeboně. Na vysokoškolských kolejích si vyzkoušeli jaké je to být bez rodičů a spát jako tým. V sobotu ráno se přesunuli do sportovního areálu kde v 9:30 vypuknul samotný turnaj.
Naši Žraloci odehráli pět utkání v základní skupině. V prvním zápase se Spartou Praha jim chyběl kousek štěstí a smolně prohráli 4:5. To jejich psychiku na další dva zápasy rozhodilo. V základní skupině po třech prohrách a dvou výhrách skončili na čtvrtém místě. Druhou skupinu již celou vyhráli a po celkově 4 výhrách, jedné remíze a třech prohrách nastoupili proti Vimperku o 7.- 8.místo. Tento zápas opět vyhráli a tak se ze 12 týmů umístili na krásném 7. místě. Turnaj nám opět ukázal jak těžké jsou zápasy proti prvoligovým týmům Sparty, Českých Budějovic nebo Příbrami.
Kluci se ale s každou takovou zkouškou posouvají dál.
Děkujeme jim za skvělou reprezentaci našeho klubu i města. A všem rodičům, klubu, sponzorům a městu Havířov za podporu.
 
Branky: 12 Matušovič Matyáš, 10 Holomek Alexandr, 5 Kroužek Sebastián, 3 Gábor Martin, 2 Dang Phi Son, 2 Matušek Eliáš, 2 Daňovič Michael, Kanko Maxmilián.
 
Sestava: Holomek Alexandr, Daňovič Michael, Kanko Maxmilián, Kroužek Sebastián, Matušek Eliáš, Dang Phi Son, Matušovič Matyáš, Gábor Martin, Suchý Michal.
 
Trenéři: Matušovič Miroslav, Kroužek Jiří, Přibyl Miroslav, Holomek Miroslav.
 
Fotograf: Mrázová Viktorie

 

15.8.2021

Žraloci opět ŠAMPIONY !!!
 
Velký úspěch se podařil naším malým Indiánkům z U9 ve Vítkovicích. Za účasti týmu MFK Vítkovice, FC Baník Ostrava, FK Fotbal Třinec, SK Slavia Kroměříž a SFC Opava byli právě oni ti nejlepší ze všech a celý turnaj Vítek cup zaslouženě vyhráli. Kluci si odváží i individuální ocenění a to cenu za nejlepšího hráče turnaje, kterým byl organizátory vyhlášen Matyáš Matušovič. Gratulujeme a zároveň všem zúčastněným děkujeme za skvělou reprezentaci našeho klubu.
Poděkování patří také skvělým rodičům, kteří chlapcům vytvořili úžasnou atmosféru a samozřejmě také městu Havířov a všem partnerům za podporu !
 
Branky: 8 Kroužek Sebastián, 8 Dang Phi Son, 7 Matušovič Matyáš, 7 Holomek Alexandr, 5 Gábor Martin, Matušek Eliáš, Suchý Michal, Dluhoš Patrik.
 
Sestava: Holomek Alexandr, Pavlíček Filip, Kanko Maxmilián, Sznapka Patrik, Kroužek Sebastián, Matušek Eliáš, Dang Phi Son, Matušovič Matyáš, Gábor Martin, Suchý Michal, Dluhoš Patrik.
 
Trenéři: Matušovič Miroslav, Kroužek Jiří, Přibyl Miroslav, Holomek Miroslav.
 
Foto: Viktorie Mrázová

 

 

19.6.2021

SKVĚLÝ VÍKEND V ROUDNICI NAD LABEM!

Indiánci z U8 se o víkendu zúčastnili svého prvního turnaje, kde mohli porovnat své kvality s kluby z celé České republiky. Ze základní skupiny postoupili bez zaváhání do dalších vyřazovacích bojů. V úporném vedru odehráli ještě šest zápasů a v konečném pořadí obsadili 14 místo v konkurenci 32 týmů. Žraloci nasbírali spoustu nových zkušeností jako třeba to, že poprvé spolu strávili noc bez rodičů, měli společné snídaně , večeře, prostě fungovali jako tým. Byla to po všech stránkách cenná zkušenost a trenéři tak mají na co navazovat.

Branky: 11 Matušovič Matyáš, 7 Kroužek Sebastián, 6 Matušek Eliáš, 4 Holomek Alexandr, 2 Dang Phi Son, 2 Kanko Maxmilián, 2 Daňovič Michael, 1 Suchý Michal, 1 Gábor Martin, 1 Císař Sebastián.

Sestava: Holomek Alexandr, Císař Sebastián, Pavlíček Filip, Daňovič Michael, Kanko Maxmilián, Kroužek Sebastián, Matušek Eliáš, Dang Phi Son, Matušovič Matyáš, Gábor Martin, Suchý Michal.

Trenéři: Matušovič Miroslav, Kroužek Jiří, Přibyl Miroslav, Holomek Miroslav.

Fotograf: Viktorie Mrázová

6.6.2021

Žraloci se stali ŠAMPIONY !!!

Obrovský úspěch se podařil naším malým Indiánkům z U8. Za účasti 20 týmu z Polska i ČR byli právě oni ti nejlepší ze všech a celý turnaj v Polsku zaslouženě vyhráli. Kluci si odváží i individuální ocenění a to… Nejlepším brankářem celého turnaje se stal Holomek Alexandr a nejlepším hráčem za MFK Havířov byl zvolen Dang Phi Son. Gratulujeme a zároveň všem zúčastněným děkujeme za skvělou reprezentaci našeho klubu. Poděkování patří také skvělým rodičům, kteří chlapcům vytvořili úžasnou atmosféru a samozřejmě také městu Havířov a všem partnerům za podporu !

Branky: 6 Matušovič Matyáš, 4 Matušek Eliáš, 4 Gábor Martin, 3 Kroužek Sebastián, 3 Dang Phi Son, 1 Daňovič Michael, 1 Kanko Maxmilián.

Sestava: Holomek Alexandr, Daňovič Michael, Kanko Maxmilián, Kroužek Sebastián, Matušek Eliáš, Dang Phi Son, Matušovič Matyáš, Gábor Martin.

Trenéři: Matušovič Miroslav, Kroužek Jiří, Přibyl Miroslav, Holomek Miroslav.

Odkaz na fotky z turnaje najdete zde:

https://mfk-zraloci.rajce.idnes.cz/

Video z vyhlášení najdete a našich FB stránkách 🙂

https://m.facebook.com/mfkhavirov/?locale2=cs_CZ

P