MFK HAVÍŘOV U9 

ROK 2022

16.1.2022 – Krajská zimní liga – (Palkovice)

21.- 23.1.2022 – Turnaj Zimní Kapřík cup – (Třeboň)

30.1. 2022 – Přátelské utkání – MFK Vítkovice (Vítkovice)

4.2.2022 – Přátelské utkání – TJ Sokol Pustkovec (MFK)

11.2.2022 – Přátelské utkání – FC Baník Ostrava U9 Šoupalka (MFK) 

19.2.2022 – Triangl Hlučín (FC Hlučín, SFC Opava, MFK Havířov) (Hlučín)

25.2.2022 – Přátelské utkání – MFK Frýdek-Místek (MFK)

5.-6.3.2022 – Turnaj Giganci futbolu – (Kęty u Bielsko Biała)

12.3.2022 – Turnaj Hlučín Cup U8 (2014) (Hlučín)

20.3.2022 – Turnaj Ekstraliga talentów – (Chełmk-Polsko)

27.3.2022 – Přátelské utkání – FK Třinec U10 (MFK)

7.4.2022 – Přátelské utkání – MFK Karviná U10  (MFK)

9.4.2022 – Přátelské utkání – AC Sparta Praha (Praha)

15.4.2022 – Přátelské utkání – FK Bospor Bohumín (MFK)

23.4.2022 – Turnaj Minirepublika – (Opava)

7.5.2022 – Přátelské utkání – LKS Tworków (Tworków) 

14.5.2022 – Turnaj Minirepublika – (České Budějovice)

27.- 29.5.2022 – FINÁLE Planeo Cup – Pohár mládeže FAČR (Znojmo)

3.6.2022 – Přátelské utkání – MFK Vítkovice 2014 (MFK)

8.6.2022 – Zápasy čtyř týmů v Havířově – MFK Havířov, FC Baník Ostrava, MFK Vítkovice, SFC Opava (MFK)

10.-12.6.2022 – Mezinárodní turnaj The Łukasz Piszczek´s BVB Academy 

(Goczałkowice Zdrój)

23.6.2022 – Přátelské utkání – FK Třinec 2014 (MFK)

24.-26.6.2022 – Turnaj O pohár českého lva – (Neštěmice)

1.-5.7.2022 – Fragaria CUP (Prešov)

6.8.2022 – Přátelské utkání – The Łukasz Piszczek´s BVB Academy (Goczałkowice Zdrój)

13.8.2022 – Turnaj Náměšť nad Oslavou

16.8.2022 – Triangl Ostrava (2014) (MFK Havířov, FC Baník Ostrava, SFC Opava, MFK Vítkovice) (Koblov)

20.8.2022 – Hyundai CUP (2014) (Nošovice)

26.-28.8.2022 – Turnaj Letní Kapřík Cup – (Třeboň)

3.9.2022 – 5. ROBE X-Games 2022 (Dolní Bečva)

7.9.2022 – Planeo CUP U9 (2014) – I.předkolo (Havířov) 

10.9.2022 – Triangl Karviná (2014) (MFK Karviná, MFK Havířov,Bruk-Bet Termalica Nieciecza) 

17.9. 2022 – Turnaj Minirepublika (2013) (Temelín)

21.9.2022 – Planeo CUP U9 (2014) – II.předkolo (Havířov) 

28.9.2022 – TSR CUP U11 (Polanka nad Odrou)

1.10.2022 – Přátelské utkání – MFK Havířov 2012/2013 (Havířov) 

5.10. 2022 – Planeo CUP U9 – Kvalifikace (Havířov) 

10.10. 2022 – Planeo CUP U10 – Kvalifikace (Hlučín)

15.10.2022 – Turnaj Minirepublika (2013) (Ostrava)

22.10.2022 – Turnaj Minirepublika (2014) (Opava)

5.11.2022 – Semag CUP U12 (2013) (Havířov)

12.11.2022 – Turnaj Minirepublika (2013) (Opava)

19.11.2022 – Přátelské utkání – MFK Frýdek-Místek 2012 (Havířov) 

24.11.2022 – Přátelské utkání – FK Třinec 2013 (Třinec)

1.12.2022 – Přátelské utkání – SFC Opava U10 (Kylešovice) 

3.-4.12.2022 – Turnaj Barbórka CUP (Zabrze)

 

P