22.9.2021

Jasný postup Žraloků !
 
Ve středu 22.9. se na stadionu ve Frýdku-Místku odehrálo 2.předkolo Poháru mládeže Fačr (Ondrášovka cup), ve kterém naši malí Indiáni po spanilé jízdě celou skupinou zaslouženě postoupili. Zdolali týmy 1.FC Poruba 14:2, MFK Frýdek-Místek 18:1, SK FC Hlučín 4:2, FK Primus Příbor 19:1 a MFK Vítkovice 8:1. A nyní je čeká kvalifikační turnaj ve kterém jsou již nasazeny ligové týmy. Ve svém nabitém programu se zítra vydají na své mistrovské utkání do Českého Těšína, kde od 16 hodin změří své síly s místními borci. Držte Žralokům palce!
 
Branky: 13 Matušovič Matyáš, 13 Holomek Alexandr, 11 Kroužek Sebastián, 8 Matušek Eliáš, 5 Kanko Maxmilián, 5 Dang Phi Son, 4 Pavlíček Filip, 2 Daňovič Michael, 2 Císař Sebastián
 
Sestava: Holomek Alexandr, Císař Sebastián, Pavlíček Filip, Daňovič Michael, Kanko Maxmilián, Sznapka Patrik, Kroužek Sebastián, Matušek Eliáš, Dang Phi Son, Matušovič Matyáš, Suchý Michal, Dluhoš Patrik.
 
Trenéři: Matušovič Miroslav, Kroužek Jiří, Přibyl Miroslav, Holomek Miroslav.
 
Fotograf: Mrázová Viktorie
 

 

18.9. 2021

ŽRALOCI SE NA MINIREPUBLICE ROVNAJÍ S LIGOVÝMI TÝMY !!!
 
V sobotu 18.9. se na našem stadionu odehrál 1. turnaj Minirepubliky 2021/2022. Žraloci odehráli celkem 5 zápasů. S 1.FC Příbram prohráli 0:6, s MFK Vítkovicemi vyhráli 7:1, FC Baníku Ostrava podlehli 2:4, JFA České Budějovice porazili 4:3 a Baník Sokolov podlehl Indiánům 2:5.
Během podzimu se ještě odehrají dva turnaje a to za měsíc ve Velvarech a v listopadu na pražské Slavii. Další tři jsou naplánované na jaro 2022.
 
Branky: 9 Matušovič Matyáš, 5 Kroužek Sebastián, 2 Matušek Eliáš, 2 Holomek Alexandr, 1 Daňovič Michael, 1 Císař Sebastián
 
Sestava: Holomek Alexandr, Císař Sebastián, Pavlíček Filip, Daňovič Michael, Kanko Maxmilián, Sznapka Patrik, Kroužek Sebastián, Matušek Eliáš, Dang Phi Son, Matušovič Matyáš, Dluhoš Patrik.
 
Trenéři: Matušovič Miroslav, Kroužek Jiří, Přibyl Miroslav, Holomek Miroslav.
 
Fotograf: Mrázová Viktorie
 

8.9.2021

Jasný postup Žraloků !!!
 
Ve středu 8.9. 2021 se naši Indiáni z U9 poprali o postup do nového ročníku Poháru mládeže FAČR. Po odstoupení Slovanu Havířov a 1.BFK Frýdlant sehráli s týmy FK SK Polanka nad Odrou, FK Primus Příbor a TJ Sokol Slavkov dvoukolově celkem šest zápasů, které jednoznačně vyhráli a se skórem 91:7 zaslouženě postoupili do II. předkola turnaje. A aby toho Žraloci neměli málo, už zítra od 16:30 odehrají své třetí mistrovské utkání s TJ Depos Horní Suchá.
 
Branky: 21 Holomek Alexandr, 16 Matušovič Matyáš, 12 Matušek Eliáš, 8 Gábor Martin, 7 Kroužek Sebastián, 6 Dang Phi Son, 5 Kanko Maxmilián, 5 Císař Sebastián, 4 Daňovič Michael, 3 Dluhoš Patrik, 3 Pavlíček Filip, Sznapka Patrik.
 
Sestava: Holomek Alexandr, Císař Sebastián, Pavlíček Filip, Daňovič Michael, Kanko Maxmilián, Sznapka Patrik, Kroužek Sebastián, Matušek Eliáš, Dang Phi Son, Matušovič Matyáš, Gábor Martin, Suchý Michal, Dluhoš Patrik.
 
Trenéři: Matušovič Miroslav, Kroužek Jiří, Přibyl Miroslav, Holomek Miroslav.
 
Fotograf: Mrázová Viktorie
 

4.9.2021

ŽRALOCI NA X-GAMES ZLATÍ !!!

Mladší přípravka z U9 vyjela reprezentovat Havířovský fotbal na kvalitně obsazený mezinárodní turnaj X-GAMES 2021, který se konal 4.9. v Dolní Bečvě . Turnaje se zúčastnilo 16 týmů.
Základní skupinou prošli žraloci hladce.
 
PORAZILI TÝMY: 1.Fc Victoria Přerov 4:0, MFK Vítkovice červená 4:0, TJ Sokol Bělotín 10:3, FC Fastav Zlín 11:0, MFK Frýdek-Místek 7:0 a zaslouženě postoupili do finálové skupiny. V ní si poradili s týmy SFC Opava 6:1, FC Baník Ostrava 7:1, AS Trenčín 9:1 a domácí FC Dolní Bečva 7:0 a bez jediné porážky celý turnaj jednoznačně vyhráli.
Kluci od prvního do posledního zápasu na hřišti dominovali a šli si za vítězstvím. Patří jim velike poděkování za skvělou reprezentaci klubu, tak jako rodičům za jejich neustálou podporu.
 
Branky: 31 Holomek Alexandr, 11 Kroužek Sebastián, 10 Matušovič Matyáš, 6 Císař Sebastián, 6 Eliáš Matušek, 5 Daňovič Michael, 5 Gábor Martin, 5 Dluhoš Patrik, 4 Dang Phi Son, 3 Kanko Maxmilián
 
Sestava: Holomek Alexandr, Císař Sebastián, Daňovič Michael, Kanko Maxmilián, Kroužek Sebastián, Matušek Eliáš, Dang Phi Son, Matušovič Matyáš, Gábor Martin, Suchý Michal, Dluhoš Patrik.
 
Trenéři: Matušovič Miroslav, Kroužek Jiří, Přibyl Miroslav, Holomek Miroslav.
 
Fotograf: Mrázová Viktorie
 

28.8.2021

Žraloci v Třeboni sedmí !!!
 
Naši malí Indiáni z U9 si rozhodně na nudu stěžovat nemohou. V posledním prázdninovém víkendu si zahráli na kvalitně obsazeném turnaji Kapřík cup 2021 v Třeboni.
 
Na dlouhou cestu vyrazili po krátkém tréninku a dobrém obědě z našeho stadionu již v pátek v poledne. V půli cesty si udělali přestávku ve Velkém Beranově, kde se zúčastnili utkáni Sigi teamu. V šatně před utkáním se pozdravili s hráči zvučných jmen jako Horst Siegel, Vladimír Šmicer, Tonda Panenka nebo Ladislav Vízek. Po utkání plní dojmů a zážitků pokračovali v cestě do Třeboně. Na vysokoškolských kolejích si vyzkoušeli jaké je to být bez rodičů a spát jako tým. V sobotu ráno se přesunuli do sportovního areálu kde v 9:30 vypuknul samotný turnaj.
Naši Žraloci odehráli pět utkání v základní skupině. V prvním zápase se Spartou Praha jim chyběl kousek štěstí a smolně prohráli 4:5. To jejich psychiku na další dva zápasy rozhodilo. V základní skupině po třech prohrách a dvou výhrách skončili na čtvrtém místě. Druhou skupinu již celou vyhráli a po celkově 4 výhrách, jedné remíze a třech prohrách nastoupili proti Vimperku o 7.- 8.místo. Tento zápas opět vyhráli a tak se ze 12 týmů umístili na krásném 7. místě. Turnaj nám opět ukázal jak těžké jsou zápasy proti prvoligovým týmům Sparty, Českých Budějovic nebo Příbrami.
Kluci se ale s každou takovou zkouškou posouvají dál.
Děkujeme jim za skvělou reprezentaci našeho klubu i města. A všem rodičům, klubu, sponzorům a městu Havířov za podporu.
 
Branky: 12 Matušovič Matyáš, 10 Holomek Alexandr, 5 Kroužek Sebastián, 3 Gábor Martin, 2 Dang Phi Son, 2 Matušek Eliáš, 2 Daňovič Michael, Kanko Maxmilián.
 
Sestava: Holomek Alexandr, Daňovič Michael, Kanko Maxmilián, Kroužek Sebastián, Matušek Eliáš, Dang Phi Son, Matušovič Matyáš, Gábor Martin, Suchý Michal.
 
Trenéři: Matušovič Miroslav, Kroužek Jiří, Přibyl Miroslav, Holomek Miroslav.
 
Fotograf: Mrázová Viktorie

15.8.2021

Žraloci opět ŠAMPIONY !!!
 
Velký úspěch se podařil naším malým Indiánkům z U9 ve Vítkovicích. Za účasti týmu MFK Vítkovice, FC Baník Ostrava, FK Fotbal Třinec, SK Slavia Kroměříž a SFC Opava byli právě oni ti nejlepší ze všech a celý turnaj Vítek cup zaslouženě vyhráli. Kluci si odváží i individuální ocenění a to cenu za nejlepšího hráče turnaje, kterým byl organizátory vyhlášen Matyáš Matušovič. Gratulujeme a zároveň všem zúčastněným děkujeme za skvělou reprezentaci našeho klubu.
Poděkování patří také skvělým rodičům, kteří chlapcům vytvořili úžasnou atmosféru a samozřejmě také městu Havířov a všem partnerům za podporu !
 
Branky: 8 Kroužek Sebastián, 8 Dang Phi Son, 7 Matušovič Matyáš, 7 Holomek Alexandr, 5 Gábor Martin, Matušek Eliáš, Suchý Michal, Dluhoš Patrik.
 
Sestava: Holomek Alexandr, Pavlíček Filip, Kanko Maxmilián, Sznapka Patrik, Kroužek Sebastián, Matušek Eliáš, Dang Phi Son, Matušovič Matyáš, Gábor Martin, Suchý Michal, Dluhoš Patrik.
 
Trenéři: Matušovič Miroslav, Kroužek Jiří, Přibyl Miroslav, Holomek Miroslav.
 
Foto: Viktorie Mrázová

19.6.2021

SKVĚLÝ VÍKEND V ROUDNICI NAD LABEM!

Indiánci z U8 se o víkendu zúčastnili svého prvního turnaje, kde mohli porovnat své kvality s kluby z celé České republiky. Ze základní skupiny postoupili bez zaváhání do dalších vyřazovacích bojů. V úporném vedru odehráli ještě šest zápasů a v konečném pořadí obsadili 14 místo v konkurenci 32 týmů. Žraloci nasbírali spoustu nových zkušeností jako třeba to, že poprvé spolu strávili noc bez rodičů, měli společné snídaně , večeře, prostě fungovali jako tým. Byla to po všech stránkách cenná zkušenost a trenéři tak mají na co navazovat.

Branky: 11 Matušovič Matyáš, 7 Kroužek Sebastián, 6 Matušek Eliáš, 4 Holomek Alexandr, 2 Dang Phi Son, 2 Kanko Maxmilián, 2 Daňovič Michael, 1 Suchý Michal, 1 Gábor Martin, 1 Císař Sebastián.

Sestava: Holomek Alexandr, Císař Sebastián, Pavlíček Filip, Daňovič Michael, Kanko Maxmilián, Kroužek Sebastián, Matušek Eliáš, Dang Phi Son, Matušovič Matyáš, Gábor Martin, Suchý Michal.

Trenéři: Matušovič Miroslav, Kroužek Jiří, Přibyl Miroslav, Holomek Miroslav.

Fotograf: Viktorie Mrázová

6.6.2021

Žraloci se stali ŠAMPIONY !!!

Obrovský úspěch se podařil naším malým Indiánkům z U8. Za účasti 20 týmu z Polska i ČR byli právě oni ti nejlepší ze všech a celý turnaj v Polsku zaslouženě vyhráli. Kluci si odváží i individuální ocenění a to… Nejlepším brankářem celého turnaje se stal Holomek Alexandr a nejlepším hráčem za MFK Havířov byl zvolen Dang Phi Son. Gratulujeme a zároveň všem zúčastněným děkujeme za skvělou reprezentaci našeho klubu. Poděkování patří také skvělým rodičům, kteří chlapcům vytvořili úžasnou atmosféru a samozřejmě také městu Havířov a všem partnerům za podporu !

Branky: 6 Matušovič Matyáš, 4 Matušek Eliáš, 4 Gábor Martin, 3 Kroužek Sebastián, 3 Dang Phi Son, 1 Daňovič Michael, 1 Kanko Maxmilián.

Sestava: Holomek Alexandr, Daňovič Michael, Kanko Maxmilián, Kroužek Sebastián, Matušek Eliáš, Dang Phi Son, Matušovič Matyáš, Gábor Martin.

Trenéři: Matušovič Miroslav, Kroužek Jiří, Přibyl Miroslav, Holomek Miroslav.

Odkaz na fotky z turnaje najdete zde:

https://mfk-zraloci.rajce.idnes.cz/

Video z vyhlášení najdete a našich FB stránkách 🙂

https://m.facebook.com/mfkhavirov/?locale2=cs_CZ

P