NOVINKY

Poslední novinky a události v našem klubu

Starší přípravka bílá s Orlovou opět prohrála, ale …

Po domácí kruté porážce z podzimu (4:18), jsme měli co vracet. I když jsme brzo prohrávali 0:2, nezpanikařili jsme, a svou hrou jsme zápas do poločasu obrátili ve svůj prospěch na 5:3.Hru jsme měli pod kontrolou, a pak …. . Pak přišel velký déšť a kroupy a s tím i náš 3 minutový výpadek, který nás stál lepší výsledek. Přes ohromnou snahu o vyrovnání, se nám už na stavu 6:7 nepodařilo nic změnit. Naši hráči/ky ale podali výborný výkon, který bohužel na soupeře nestačil. Přesto si zasloužili obdiv a poděkování jak rodičů tak i trenérů. V každém případě jsme si dokázali, že jsme  na správné cestě a dál poctivě trénovat.

MSK ORLOVÁ   7:6   MFK HAVÍŘOV  „bílá“

Branky:  2x Černý, 1x Daňovič, Labudek, Hlavička, vlastní gól

Sestava:Vudarčik Michal, Černý Sebastián, Maxian Sebastián, Štrauchová Vanessa, Labudek Samuel, Hlavička Daniel, Somogyi Jan, Fischer Roman, Daňovič Michael, Kotas Samuel, Barry Akim, Grísa Josef

Trenéři: Fischer Roman, Vudarčik Michal