NOVINKY

Poslední novinky a události v našem klubu

Starší přípravka bílá dohrávka + turnaj.

V minulém týdnu jsme dohrávali odložené utkání posledního kola a ve čtvrtek jsme se představili na hřišti v Záblatí. Domácí se do nás hned pustili a po šesti minutách jsme prohrávali 3:0. A když po dvaceti minutách bylo skóre 5:1 v náš neprospěch, zdálo se, že je rozhodnuto. Ale kluci s Vanessou se nevzdali (a za velké podpory rodičů) zápas neskutečně otočili na 5:6 pro nás. Po neproměněných šancí jsme dvakrát inkasovali a po boji prohráli 7:6. V každém případě se za bojovný výkon stydět nemusíme a příště si dát pozor na začátek utkání. Třeba hned v sobotu na turnaji v Karviné.

Branky: 5x Labudek, 1x Hlavička

Bojovali: Mareček – Maxian, Kuznik, Fischer R, Fischer M, Labudek, Hlavička, Štrauchová, Bernatík, Barry, Kotas, Zavřel, Vudarčik, Baránek, Grísa.

Trenéři: Vudarčik, Fischer

Turnaj v Karviné.Na turnaj jsme, z důvodu odhlášení dvou týmů, nakonec postavili společně s Karvinou dvě družstva. V konkurenci týmů z Frýdku-Místku, Bohumína, Karviné (žlutá,bílá) a MFK Havířov jsme vybojovali 3.a 6. místo. Kluci si zahráli, zastříleli, získali další cenné zkušenosti, medaile a poháry.

Branky: 7x Vudarčik Vojtěch, 5x Labudek Samuel, 4x Černý Sebastián, 2x Maxian Sebastián, 2x Kotas Samuel, 1x Vudarčik Václav,Fischer Roman, Štrauchová Vanessa, Gábor Dominik

Sestava: Mareček, Vudarčik Michal, Zavřel, Kotas, Barry, Fischer Roman i Michael, Labudek, Černý Sebastián, Gábor Dominik, Maxián, Kuzník, Štrauchová, Vudarčik Vojtěch i Václav a Grísa Josef.