18.3.2023 12:15

Sestava: Dang Tomáš – Stojmenovič Bogdan, Lang ondřej, Bartoš Jan, Michael Carter, Surma David, Grobař Vít, Procházka Šimon, Bílý Tomáš, Valíček Štěpán (Zakirov Kyrylo, Mirga, Patrik, Kosterec Adam)

Kapitán: Michael Carter

ŽK: Michael Carter

Hrálo se na umělé trávě za velmi hezkého počasí, ale bohužel od počátku jsme hráli ve velmi omezené sestavě. Hned devět hráčů se zapojilo do hry U19 a někteří hráli celý zápas. To se samozřejmě projevilo ve hře a hned ve 2. minutě jsme prohrávali 2:0. Na prvním gólu se podepsali svojí chybou Procházka s gólmanem Dangem a druhý gól následoval hned po další ztrátě balónu, kdy prosvištěl jejich hráč celou naší levou stranou a skóroval. Na 3:0 se podepsal vlastním gólem Lang, na 4:0 pak zvýšili hosté z penalty, po faulu Langa s gólmanem Dangem. Hosté ještě přidali 5. gól a tím skončil první poločas. Bohužel se i po přestávce zvyšovala únava hráčů a domácí toho náležitě využili a přidali dalších šest gólů. V celém poločase jsme si vypracovali jen dvě šance, kdy se nejdříve ocitl sám před gólmanem Adam Kosterec a téměř na konci zápasu i Tomáš Bílý, ale ani jeden neskóroval.

Trenér: Martin Svoboda

Vedoucí mužstva: Zoltán Beňo