ŠAMPIONI Z HAVÍŘOVA!

První březnový víkend 4.-5.3. se naši Indiánci zúčastnili česko-polského turnaje FEA3 CUP v krásné, nové hale kampusu Ostravské univerzity. Týmy byly rozděleny do 3 skupin, po 8 týmech s tím, že pořadí v základních skupinách určuje, kam se budete dál postupovat. Naši Žraloci přejeli svou skupinu bez ztráty bodu a se skórem 44:4 zaslouženě vyhráli. Z prvního místa společně s druhým týmem AP GRANICA BOGATYNIA postoupili do Zlaté skupiny turnaje FEA3 CUP nazvané Liga mistrů. Neděli odstartovali výborným zápasem s kamarády z SFC Opava a dál pokračovali v cestě za zaslouženým vítězstvím. Předváděli krásný fotbal, který byl na malých hřištích plný osobních soubojů, ale i úžasných fotbalových akcí zakončených góly. Individuální ocenění si i díky skvěle hrajícím spoluhráčům odvezl Matyáš Matušovič, který byl organizátory vyhlášen nejlepším hráčem turnaje. Žraloky na turnaj přijel povzbudit i jejich trenér gymnastiky pán Jiří Tabák, legenda československé gymnastiky, Olympijský medailista i mistr Evropy. Tímto mu patří velké díky. Dále bychom rádi poděkovali panu Romanovi Dordovi a jeho firmě Havířovské služby za finanční podporu, stejně jako našemu klubu a městu Havířov. Veliké poděkování zaslouží rodiče, babičky, dědečci, kteří dětem vytvořili bouřlivou atmosféru po celé dva dny turnaje. A v neposlední řadě našim malým borcům se svými trenéry, na které byli všichni v hledišti hrdí jak skvěle reprezentují nás klub, naše město i Českou republiku!

MFK HAVÍŘOV – AP GRANICA BOGATYNIA 4:1

MFK HAVÍŘOV – FEA3 8:0

MFK HAVÍŘOV – FC KYJOV 1919 9:0

MFK HAVÍŘOV – PASTERNIK OCHOJNO 3:2

MFK HAVÍŘOV – KKS SPÓJNIA Z. 7:0

MFK HAVÍŘOV – FK TŘINEC 5:1

MFK HAVÍŘOV – KSB GLIWICE II 8:0

MFK HAVÍŘOV – SFC OPAVA 2:1

MFK HAVÍŘOV – WISŁA KRAKÓW 1:2

MFK HAVÍŘOV – SK HRANICE 7:0

MFK HAVÍŘOV – AP GRANICA BOGATYNIA 4:0

MFK HAVÍŘOV – POGOŃ Z.W. 2:1

MFK HAVÍŘOV – FK KRNOV 4:0

MFK HAVÍŘOV – WICHER KOBYŁKA II 4:0

Branky: 14 CIKU Cristiano, 12 ŠRÁMEK Benjamín, 10 MATUŠOVIČ Matyáš, 10 HOLOMEK Alexandr, 8 GÁBOR Martin, 6 SUCHÝ Michal, 3 LIDAŘÍK Vojtěch, 3 DANG Phi Son, PAVLÍČEK Filip, KOŽUŠNÍK Theo.

Sestava: PAVLÍČEK Filip, KOŽUŠNÍK Theo, LIDAŘÍK Vojtěch, SUCHÝ Michal, HOLOMEK Alexandr, MATUŠOVIČ Matyáš, CIKU Cristiano, GÁBOR Martin, ŠRÁMEK Benjamín, DANG Phi Son.

Trenéři: MATUŠOVIČ Miroslav, HOLOMEK Miroslav, PODEŠVA Adam.

Fotograf: MRÁZOVÁ Viktorie.

P