NOVINKY

Poslední novinky a události v našem klubu

PŘEDSTAVENÍ NOVÝCH POSIL INDIÁNŮ!

V průběhu letošní dlouhé zimní přestávky vedení Indiánů nezahálelo a přivedlo do svých řad hned sedm nových posil. Oficiálně Vám představujeme nové tváře, kteří posílili kádr „A mužtva“.

Krystian Jozef Majerczyk (Brankář) – SK DĚTMAROVICE

Elvist Ciku (Záložník) – SK DĚTMAROVICE

Derrick Ediyaa Mensah (Záložník) – SK DĚTMAROVICE

Daniel Jacek Kocemba (Záložník) – LKS JAWISZOWICE

Petr Michalčák (Obránce) – FC VRATIMOV

Lukáš Míra (Záložník) – SC SMILOVICE

Adam Michalek (Záložník) – SC SMILOVICE

“Na posílení týmu jsme s vedením klubu pracovali už od října a já jsem nesmírně rád, že se nám podařilo přivést všechny zmíněné hráče. Derrick Mensah a Elvist Ciku jsou už zkušení hráči, kteří mají i ligové zkušenosti. Lukáš Míra a Adam Michalek jsou mladí rychlí dravci, Krystian Majerczyk a Daniel Kocemba jsou poctiví kluci z Polska a Petr Michalčák to je pravý Indián, který zná perfektně naše prostředí. Pro mě je to takový ideální mix hráčů. Co je ale na tom to nejlepší, tak to, že všichni přichází do nového prostředí a logicky jsou hladoví po úspěchu. Na každém tréninku nevynechají jeden jediný metr, jeden jediný souboj atd., protože se chtějí ukázat mě jako trenérovi a jsem přesvědčený o tom, že takhle se budou chtít ukázat i našim fanouškům na které se moc těší. Já věřím, že všichni společně uděláme vše proto, abychom napravili podzimní část a našim věrným fanouškům přineseme více radosti”, řekl hlavní trenér MFK Havířov Miroslav Matušovič.

Všem novým hráčům přejeme, aby se jim u nás líbilo a zároveň, aby všichni hráči společně zachránili divizi v Havířově, což je jednoznačný cíl.