NOVINKY

Poslední novinky a události v našem klubu

Mladší žáci B hrdí i přes prohru.SK Dětmarovice – MFK Havířov „B“ 2:1 (0:0)

V sobotu se naši malí žáci představili proti domácím Dětmarovicím a i přes krutou porážku můžou být na sebe hrdí. Od úvodního hvizdu diktovali tempo hry. A i přes mnoho 100% šancí , kdy jsme nedokázali skórovat, jsme šli v půli do šatny se skóre 0:0. V úvodu druhé půli jsme se konečně dočkali. Po překrásné akci a přihrávce Vojty Domese otevřel skóre Vojta Vudarčik. Bohužel jsme svou nepozorností (pramenící z vedení) umožnili soupeři brzy vyrovnat. Poté jsme opět přepli na vyšší stupeň a odměnou nám byla penalta. Tu jsme bohužel neproměnili a naopak jsme inkasovali smolnou branku, na kterou jsme už nestihli odpovědět.Všichni si ale za svůj výborný výkon zasloužili velký potlesk rodičů a trenérů.

Sestava: Novotný,Svoboda,Štrauchová,Neméth, Folwarczny,Černý,Domes, Václav Vudarčik, Vojtěch Vudarčik,Somogyi, Labudek, Maxián.

Trenéři: Mrázek, Vudarčik, Domes