Poslední novinky a události v našem klubu

MFK KARVINÁ – MFK HAVÍŘOV 1:1 (0:0)

Branka: 73. Wojnar z pen.

Sestava: Majerczyk – Podešva, Kisza, Michalčák, Streit – Ciku, Kaniok (57. Kisiala) – Heller, Wojnar, Michalek – Piękoś (87. Velčovský – 93. Hamrozi).

“Dostali jsme vyrovnávácí gól v 93. minutě a z tohoto pohledu určitě všichni cítíme zklámání, protože k vítězství chybělo “ málo “. Nicméně je potřeba sportovně uznat, že vzhledem k vývoji utkání je remíza spravedlivá. První poločas se ještě hrál vyrovnaný zápas, ale druhý poločas Karviná prostřídala, byla lepší a zatlačila nás. Je velká škoda, že za stavu 1:0 pro nás, jsme nevyřešili situaci 4 na 2, která volala jasně po golu. Tam jsme měli možnost jít do dvoubrankového vedení a troufám si říct, že to už by jsme do vítězství dotáhli. Bohužel pro nás jsme to nevyřešili a pak v nastavení přišel trest. Ale jak už jsem řekl… Karviná má velice kvalitní tým, ještě i posílený o hráče z A týmu a z tohoto pohledu je to pro nás plusový bod z venku do tabulky pravdy. Jsem také rád, že náš výkon co se týka nasazení, bojovnosti atd., byl úplně jiný než v minulém zápase na Hlubině. Poučili jsme se a to je dobře. Pozitivum je i to, že se nám teď konečně vrátí i někteří hráči a já věřím, že v přištím domácím zápase budeme silnější.”, zhodnotil trenér Miroslav Matušovič.

Fotograf: Viktorie Mrázová