MFK Havířov VS 1.FC Prostějov B 4:1 ( 3:1)

Branky: Lukáš Štachel 26’⚽️ 40’⚽️Marek Kožusznik (p) 40’⚽️Daniel Wunsch 66’⚽️

Sestava:33 (B) Stanislav Palosz 9 Čipel Matyáš16 (K) Pomykacz Jan 11 Kožusznik Marek 12 Tuizal Patrik 13 Počil Jakub 🟨 88’17 Venglář Filip 🟨 28’2 Stojmenovič Bogdan ⬇️ 70’14 Štachel Lukáš ⬇️ 70’6 Hofer Ondřej ⬇️ 64’8 Lang Ondřej 🟨 54’

Náhradníci:34 Dang Tomáš 10 Wunsch Daniel ⬆️ 64’20 Korabečný Vojtěch 15 Bednář Adam ⬆️ 70’5 Grobař Vítek ⬆️ 70’18 Carter Michael

Zhodnocení zápasu trenéra Bohuš Keler

Mfk Havířov – Prostějov B 4-1 (3-1) utkání se nám vydařilo a konečně jsme naplno bodovali, hráči podali bojovný i disciplinovaný výkon a vítězství jsme si zasloužili i když soupeř byl asi fotbalovější..,ale naše obrana fungovala dobře, v 1.pol. jsme dobře využívali rychlý přechod do útoku a vytvářeli si kromě 3 gólů i další šance, škoda nevyužitých 2 příležitostí pomykacze,který měl v zakončení i trochu smůly.., zkomplikovali jsme si zápas obdrženou brankou v poslední minutě 1.poločasu, ale podařilo se nám ve 2.pol. zápas uklidnit 4 brankou Wunsche.., branky 1-0 štachel(asistence pomykac), 2-0 štachel (asistence kožusznik) 3-0 kožusznik z penalty za faul na pomykacze, 4-1 wunsch (individuální akce)