Branky: Nikolas Stroka 25’ ⚽️Marek Kožusznik 48’ ⚽️Marek Kožusznik 79’ ⚽️

Sestava: 33 Stanislav Palosz 2 Patrik Tuizal ⬇️ 46’4 Filip Venglář 5 Bogdan Stojmenovič ⬇️ 75’8 Dominik Lakomý 🟨 89’9 Josef Draxler ⬇️ 90’10 Nikolas Stroka11 Marek Kožusznik 🟨 75’14 Matyáš Čipel15 (K) Alex Kisza 17 Lukáš Štachel ⬇️ 62’

Náhradníci:3 Jakub Nováček 6 Adam Bednář ⬆️ 75’7 Ondřej Adamczyk ⬆️ 62’12 Jakub Počil ⬆️ 46’13 Vojtěch Korabečný 16 Nikolis Giorgios ⬆️ 90’19 Zakirov Kyrylo

Zhodnocení zápasu trenéra Petra Samce

Do posledního soutěžního utkání, hraného na hlavním hřišti, jsme nastupovali s odhodláním potvrdit nejen senzační výsledek z minulého utkání v Uničově, ale také slušnou jarní formu a úspěšně zakončit tento pro nás nelehký soutěžní ročník plným ziskem bodů, tedy vítězstvím. Přestože úvod utkání patřil spíše soupeři, který si vytvořil několik dobrých šancí ke vstřelení branky, byli jsme to my, kdo otevřel skóre utkaní, když se v šestnáctce šikovně uvolnil Stroka a na vzdálenější tyč překonal brankáře hostí. Poté se hra srovnala a obě mužstva si vypracovala ještě po jedné gólové šanci, ale protože ani jeden z týmů už míč za záda brankářů nedostal, odcházeli jsme do kabin s jednogólovým náskokem. Vstup do druhého poločasu nám vyšel náramně, když se hned po třech minutách gólově prosadil Kožusznik. Ale bohužel jsme se ani v tomto utkání nevyvarovali hrubých individuálních chyb, čehož soupeř využil a během tří minut srovnal skóre na 2:2. Hra se začala přelévat s jedné strany na druhou a bylo vidět, že obě mužstva chtějí strhnout vítězství na svou stranu. Nakonec se to podařilo našemu mužstvu, když deset minut před koncem našel Draxler nabíhajícího Kožusznika, který na jaře už po několikáté situaci tváří v tvář gólmanovi vyřešil vstřelením branky. Ta se nakonec ukázala jako vítězná a tak jsme po závěrečném hvizdu mohli slavit úspěšný konec nejen utkání, ale i celé sezóny a jsem velmi rád, že se nám podařilo splnit náš cíl, a sice aby i v dalším ročníku mohl náš dorost nastupovat ve třetí nejvyšší republikové dorostenecké soutěži.