NOVINKY

Poslední novinky a události v našem klubu

Konečně mistrák!

Po téměř roce jsme se dočkali mistrovského utkání. Přece jen – přátelák, či turnaj…není to ono. Obměněný kádr bez starších ročníků, zato doplněn těmi mladšími si vedl na půdě nedalekého Těrlicka znamenitě. „Žluťásci“ zúročili počet tréninkových jednotek a hodin trávených v areálu MFK. Soupeři nedali žádnou šanci. Už od první minuty si udělali na hřišti střelnici, sázejíc jeden gol za druhým. Pro naše trenéry není důležitá výhra, ale způsob, jakým byla dosažena. Některé branky padaly po fantastické souhře celého mužstva, další po vynikajících střelách z dálky, pravda – byly i ušmudlané, ale na to se anglická královna po otevření pátečního denního tisku jistě svého lorda ptát nebude.🙂 Suma – sumárům…povedený zápas. Jen více takových. Neoslavujme však příliš, zůstaňme nohama na zemi. Zatím jsme NIC nedokázali. Je to jen dílčí úspěch. Hledejme spíše chyby a nedostatky (a objevovaly se!). Poučme se z nich do budoucna a eliminujme je! Pracujme soustředěně na tréninku, a dále rozvíjejme svůj talent a schopnosti!

Chlapci nastoupili v sestavě – Lukáš S. v bráně, Niko v roli kapitána a dále Miki, Pepík, Vojta, Lukáš M., Danek, Tom, Honza, Míša, Kryštof a Paťa.

Pavel Fukala

Druhý zápas – druhé vítězství

I tentokrát se „Žluťásci“ od první minuty vrhli na soupeře, aby bylo jasno, kdo je doma a kdo body neodevzdá. Opět jsme rozjeli svůj kombinační kolotoč a udělali si radost z fotbalu. Celé mužstvo odevzdalo nadstandartní výkon a podělilo se brankami. Těší zejména bojovnost do posledního hvizdu a odhodlání všech. Nádherné akce byly z hlediště odměňovány potleskem a proto závěrečná děkovačka od samotných aktérů byla na místě. Jen pro doplnění statistiky: utkání skončilo výsledkem 21:3.

Na vítězství se podíleli Lukáš Suranovský – Pepík Daněk, Miki Knapík, Kryštof Kielar, Vojta Kohut, Lukáš Mlánský, Tomáš Suchý, Dan Dluhoš, Míša Delong, Paťa Černý, Niko Klášai a tentokrát kapitán Honza Nanár.