„Krásná“ prohra U11

„Krásná“ prohra U11

Ve čtvrtek byl odložen zápas s Karvinou, a tak k jedinému zápasu v tomto týdnu nastoupili Indiánci v neděli proti sousednímu Gascontrolu, a to v kategorii U12.
Už při nástupu soupeř koukal na nás z patra, někteří ještě výše. Co dokáže zarputilost, bojovnost nasazení a další lidské faktory se protihráči záhy přesvědčili. Vše bylo podpořeno individuálními schopnostmi, fotbalovou inteligencí, vzájemnou souhrou jak v útočné, tak i obranné činnosti. Troufám si říct – nejlepší jarní výkon v této kategorii. Bylo vidět, že nic není náhoda, a tak jsme vytvářeli hromadu nádherných akcí, připravovali si šance, obětavě bojovali ve středu pole o každý metr hřiště, vzorně si pomáhali v defenzivní činnosti. Kdybych měl vyzvednout jedince – ublížil bych dalším. Proto uvedu sestavu:
Dan Janák – Niko, Ivo, Honza Záleský (kapitán), Ondra, Ali, Jirka, Oli, Danek Fučík a Domi (autor branky)
Všichni rodiče tam byli a jistě mi dají za pravdu, že ani trochu nepřeháním. Prohra 3:1 nemusí v tomto případě mrzet proti věkově staršímu a fyzicky podstatně silnějšímu soupeři. Kluci ukázali morálně – volní vlastnosti a sáhli si až na příslovečné dno. Měli jsme navíc jen dva hráče ke střídání! Chlapci odcházeli po „čtyřech“, ale co je důležité – s hlavou vzhůru! Pokud budou takhle přistupovat v životě ke všemu – budou z nich báječní lidé, a o tom nám především jde!
Pavel Fukala