Starší žáci vyhráli i čtvrtý zápas

Starší žáci v krajském přeboru vyhráli i čtvrtý zápas, mladší nebodovali.

RÝMAŘOV U15 – MFK HAVÍŘOV U15 0:4 (0:1)

„Kluci si zaslouží velkou pochvalu. Samozřejmě jsme se nevyvarovali chyb, stávalo se, že jsme odbočili od naši koncepce, ale fotbal je hra a chyby se v něm budou vyskytovat vždy. V Rýmařově jsou zápasy vždy velice těžké. Dnes se mi mnohokrát zdálo, že proti nám nestojí jen soupeř, ale tady to tak prostě je, a my se na to připravovali. Utkání bylo vyrovnané, šance si vytvářely oba týmy, my však byli v koncovce přesnější a hlavně nás podrželi oba brankáři, kteří podali vynikající výkon. Za stavu 2:0 soupeř neproměnil pokutový kop, těžko říct za co byl nařízen. Odpověď jsme našli tu nejlepší. Po parádní kombinaci jsme zvyšovali na 3:0 a v podstatě utkání rozhodli. V úsilí jsme však pokračovali dále. Odměnou nám byly branka na 4:0. Dnes velice poctivý výkon všech kluků,“ chválil trenér Petr Válek

Branky: Štachel Lukáš 2, Pomykacz Jan, Holinka Michal

Sestava: Palosz Standa (Pražák Adam) – Pomykacz Jan, Venglář Filip, Štachel Lukáš, Čípel Matyáš, Nikolis Giorgios, Kurečaj Daniel, Adamczyk Ondřej, Michalčík Adam, König Ondřej, Kremzar Ondřej, Bednář Adam, Volný Matyáš, Holinka Michal, Sýkora Milan, Toman Vojtěch.

RÝMAŘOV – MFK HAVÍŘOV 8:0 (1:0)

Sestava: Kisza O., Kisza J., Ondriáš, Sedláček, Šplíchal, Stojmenovič, Carter, Žuška, Kosterec, Kosč, Imling, Baláž, Kubena, Walica.