ŽRALOCI V POLSKU STŘÍBRNÍ!

Mladší přípravka U9 vyjela reprezentovat havířovský fotbal na mezinárodní turnaj EKSRALIGA TALENTOW v Polsku, který se konal v neděli 19.2.2023 ve městě Sosnowiec.Kluci sehráli celkem 8 utkání po 14 minutách. Po celý turnaj kluci předváděli nejpohlednější hru a s celkovým skóre 34:16 se jim podařil další obrovský úspěch když se umístili na krásném druhém místě a sklidili uznání od přihlížejících trenérů i diváků. V posledním zápase už Žralokům fandila celá hala. Odměnou za výborně zvládnutý turnaj byly klukům krásné medaile, ale hlavně spousta zážitků a zkušeností z těžkých zápasů.Naši hráči se dočkali i individuálního ocenění. Matyáš Matušovič byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje. Děkujeme rodičům za obrovskou podporu, za to že jsou ochotní děti vozit tak daleko a umožňují nám tak absolvovat tak úžasné těžké zkoušky. Dále patří veliké poděkování firmě TRUHLÁŘSTVÍ ALEŠ SÝKORA za finanční podporu. Samozřejmě našemu klubu a městu Havířov za podporu. Děkujeme také organizátorům turnaje za to, že se můžeme pohybovat v takové společnosti. No nakonec velké díky našim nejmenším, kteří na tomhle top turnaji ukázali, že naše společná práce není zbytečná a že se za uplynulý rok posunuli o pořádný krok kupředu.

MFK HAVÍŘOV – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 4:4

MFK HAVÍŘOV – FC ZBROJOVKA BRNO 0:3

MFK HAVÍŘOV – SFC OPAVA 7:0

MFK HAVÍŘOV – ŁODZKA AKADEMIA FUTBOLU 6:0

MFK HAVÍŘOV – WISŁA KRAKÓW 2:4

MFK HAVÍŘOV – KRAKUS NOWA HUTA 3:2

MFK HAVÍŘOV – FC SPARTAK TRNAVA 5:3

MFK HAVÍŘOV – GKS JASTRZEBIE ZDRÓJ 7:0

Branky: 14 MATUŠOVIČ Matyáš, 9 GÁBOR Martin, 6 CIKU Cristiano, 3 DANG Phi Son, LIDAŘÍK Vojtěch, KOŽUŠNÍK Theo.

Sestava: SUCHÝ Michal, DARÁK Samuel, KOŽUŠNÍK Theo, LIDAŘÍK Vojtěch, MATUŠOVIČ Matyáš, CIKU Cristiano, GÁBOR Martin, DANG Phi Son.

Trenéři: MATUŠOVIČ Miroslav, HOLOMEK Miroslav, PODEŠVA Adam.

Fotograf: MRÁZOVÁ Viktorie.

International Ekstraliga TalentówSFC OpavaFC Spartak TrnavaFC Zbrojovka BrnoWisła KrakówGKS Jastrzębie SAzaglebie.sosnowiec.plMFK HavířovHavířov

P