Žraločí U10 na Minirepublice!

V sobotu 14.10.2023 odehráli naši borci ze starší přípravky první letošní turnaj ze série „Minirepubliky“. Tentokrát je hostil na své půdě tým FK Benešov. V tomto kole skupiny A se naši Indiánci střetli se soupeři z SK Slavia Praha, ŠK Slovan Bratislava, FC Petržalka, FC Svratka Brno a domácími FK Benešov. Celkově tuto neoficiální soutěž, založenou na domluvě špičkových klubů, hodnotíme velice pozitivně. Princip soutěže je založený na koloběhu turnajů, kde se potkáváme s kvalitními týmy z České i Slovenské republiky v utkáních, která mají vždy vysoké tempo, jsou plné krásných fotbalových momentů, kombinací a gólů. Veliké poděkování patří rodičům za podporu a chuť cestovat tak daleko a také firmě Kominictví – Stavebnictví Zdenek Ondriaš za příspěvek na tento turnaj.

MFK HAVÍŘOV-ŠK SLOVAN BRATISLAVA 7:5

MFK HAVÍŘOV-FC SVRATKA BRNO 4:4

MFK HAVÍŘOV-FK BENEŠOV 3:4

MFK HAVÍŘOV-FC PETRŽALKA 6:5

MFK HAVÍŘOV-SK SLAVIA PRAHA 12:1

Branky: 10 CIKU Cristiano, 9 DANG Phi Son, 5 RAJTR Michael, 3 GÁBOR Martin, 2 DARÁK Samuel, 2 KOŽUŠNÍK Theo, LIDAŘÍK Vojtěch.

Sestava: SUCHÝ Michal, DANG Phi Son, RAJTR Michael, GÁBOR Martin, CIKU Cristiano, LIDAŘÍK Vojtěch, KOŽUŠNÍK Theo, DARÁK Samuel.

Trenéři: MATUŠOVIČ Miroslav, PŘIBYL Miroslav.

P