ŽRALOCI STŘÍBRNÍ!

Ve sváteční den 28.9.2023 zavítali naši Indiánci na turnaj do Ostravy. V tréninkové areálu FC Baníku Ostrava Vista odehráli kvalifikaci na listopadový turnaj MEH. Z jedenácti zúčastněných týmů na turnaj postupoval pouze vítěz. Turnaj se hrál systémem každý s každým ve 12 minutových zápasech. Pro kluky to byla opět šance si změřit síly s kvalitními týmy. Celkově byl jejich herní projev v celém turnaji velmi dobrý a všechny týmy přehrávali svou fotbalovostí. V posledním zápase o první místo, kde by jim k postupu stačila pouze remíza, se utkali s týmem Vlků z 1.SC Znojmo. Po několika chybách a neproměněných šancí však prohráli 3:1. Po závěrečných emocích se kluci neudrželi a ukápla nějaká ta slzička. Je ale nutno dodat, že se kluci rozhodně neměli za co stydět, ani být smutní, protože turnaj byl udělán pro kluky ročníku 2013 a mladší a skončit druhý s průměrně nejmladším týmem turnaje bereme jako veliký úspěch. Pro trenéry to jsou signály, že kluci tvoří tým a budou dobrou partou i do budoucna. Individuální ocenění si z turnaje odvezl Filip Pavlíček, který byl vyhlášený Nejlepším brankářem turnaje! Gratulujeme!

MFK HAVÍŘOV-FK FRÝDEK-MÍSTEK 0:1

MFK HAVÍŘOV-SK BRUŠPERK 9:0

MFK HAVÍŘOV-TJ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 5:0

MFK HAVÍŘOV-FC ODRA PETŘKOVICE 4:0

MFK HAVÍŘOV-AP B. RUDA SLASKA 3:2

MFK HAVÍŘOV-FC SPARTA BRNO 1:0

MFK HAVÍŘOV- FK KRNOV 10:0

MFK HAVÍŘOV-FK HODONÍN 4:3

MFK HAVÍŘOV-FC HLUČÍN 4:0

MFK HAVÍŘOV-1.SC ZNOJMO 3:1

Branky: 8 ŠRÁMEK Benjamín, 6 DANG Phi Son, 6 HOLOMEK Alexandr, 6 RAJTR Michael, 5 GÁBOR Martin, 3 CIKU Cristiano, 2 SUCHÝ Michal, 2 LIDAŘÍK Vojtěch, KOŽUŠNÍK Theo, DARÁK Tobias, DARÁK Samuel.

Sestava: PAVLÍČEK Filip, HOLOMEK Alexandr, ŠRÁMEK Benjamín, DARÁK Tobias, DANG Phi Son, RAJTR Michael, GÁBOR Martin, CIKU Cristiano, SUCHÝ Michal, LIDAŘÍK Vojtěch, KOŽUŠNÍK Theo, DARÁK Samuel.

Trenéři: MATUŠOVIČ Miroslav, HOLOMEK Miroslav, PODEŠVA Adam.

Fotograf: MRÁZOVÁ Viktorie

P