ŽRALOCI OPĚT ŠAMPIONY!!!

Indiánci v kategorii U9 ovládli 20. ročník Fragaria Cup 2022 v Prešově a vezou domů zlaté medaile!V sobotu prošli vítězně všemi 3 zápasy, porazili dva slovenské týmy i tým z Rumunska a obsadili první příčku v tabulce. V neděli měli na programu pouze dva zápasy. Těžký zápas s domácím celkem z Prešova i druhý zápas opět zvládli a i po druhém dni udrželi první místo průběžného pořadí. V pondělí malí Indiánci odstartovali třetí hrací den turnaje remízou. V dalších dvou zápasech už nezaváhali a porazili druhý tým tabulky z Lotyšska a upevnili si první místo v tabulce. Poslední den turnaje už Žraloky čekal zápas s dalším lotyšským a slovenským týmem, které Žraloci s přehledem zvládli. Během turnaje nastříleli svým soupeřům úctyhodných 47 branek a jen 7 gólů inkasovali a díky tomu se Filip Pavlíček stal nejlepším brankářem turnaje v kategorii U9. Další individuální cenu si odvezl Matyáš Matušovič, který byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje ve stejné kategorii. Po náročné sezóně 2021/2022 ve které nacestovali stovky kilometrů a zúčastnili se 20ti turnajů teď čekají Žraloky tři týdny zaslouženého volna. Už 1. srpna se zase všichni malí Indiánci sejdou a začnou se připravovat na další náročnou sezonu.

MFK HAVÍŘOV – TJ SLOVAN PEČOVSKÁ NOVÁ VES 7:0

ŠK SLOVAN SOLIVAR – MFK HAVÍŘOV 1:5

MFK HAVÍŘOV – ACS KIDS TAMPA BRASOV 5:3

MŠK TESLA STROPKOV – MFK HAVÍŘOV 2:4

MFK HAVÍŘOV – 1.FC TATRAN PREŠOV 2:1

MFK HAVÍŘOV – FK HUMENNÉ 0:0

SK SUPER NOVA RIGA – MFK HAVÍŘOV 0:2

MFK HAVÍŘOV – FK FURČA HANISKA 15:0

MFK HAVÍŘOV – MFK ROŽŇAVA 1:0

FC GAUJA VALMIERA – MFK HAVÍŘOV 6:0

Branky: 14 Matušovič Matyáš, 6 Kroužek Sebastián, 6 Matušek Eliáš, 5 Holomek Alexandr, 4 Gábor Martin, 4 Lidařík Vojtěch, 3 Dang Phi Son, 2 Suchý Michal, 2 Kanko Maxmilián, Pavlíček Filip.

Sestava: Holomek Alexandr, Pavlíček Filip, Kanko Maxmilián, Kroužek Sebastián, Matušek Eliáš, Dang Phi Son, Matušovič Matyáš, Gábor Martin, Suchý Martin, Lidařík Vojtěch.

Trenéři: Matušovič Miroslav, Přibyl Miroslav, Podešva Adam.

Fotograf: Mrázová Viktorie

P