TÝM ŽRALOKŮ TO DOKÁZAL I PODRUHÉ A POSTOUPIL DO FINÁLE PLANEO CUPU!

Vzhledem k tomu, že je do Poháru Mládeže FAČR přihlášeno 917 týmů z 259 klubů a od prvních předkol až po finálové turnaje se zapojí více než 18 000 hráčů a hráček z celé České republiky je již postup do finálového turnaje úspěchem! Žralokům se to podařilo hned ve dvou kategoriích! Přes všechny nástrahy předkol a kvalifikací se už 5.10. zdařil postup na finálový turnaj nejprestižnějšího a největšího sportovního klání v České republice hráčům kategorie U9 ročníku 2014 a v pondělí 10.10. na kvalifikačním turnaji v Hlučíně to úspěšně zvládli a postoupili ze 3.místa i hráči kategorie U10 ročníku 2013. Jeden tým – dva postupy! Indiánkům se jednoduše podařil obrovský úspěch! Aktuální termín finálových turnajů je 27. – 28.5.2023 pro kategorii U9 a pro kategorii U10 je termín naplanovaný na 20. – 21.5.2023. O místě pořádání se bude ještě jednat a losování proběhne pravděpodobně v lednu na live stream TVCOM. Teď mají naši Indiánci půl roku na to, aby se připravili na finálový turnaj nejlepších týmů z České republiky a prezentovali se tam co nejlepší hrou i v té největší konkurenci. Veliké poděkování patří rodičům za podporu a v neposlední řadě celému trenérskému týmu, který se o sportovní rozvoj kluků stará a posouvá je výkonnostně dále. Pro dětský fotbal v Havířově je toto další velký úspěch a kluci tak vzorně reprezentují náš klub i město Havířov.

MFK HAVÍŘOV – SFC OPAVA 5:2

MFK HAVÍŘOV – MFK VÍTKOVICE 5:2

MFK HAVÍŘOV – FK ŠUMPERK 2:2

MFK HAVÍŘOV – SK FC HLUČÍN 3:5

MFK HAVÍŘOV – 1.FC PORUBA 5:0

MFK HAVÍŘOV – FK TŘINEC 8:0

MFK HAVÍŘOV – FC BANÍK OSTRAVA 1:6

Branky: 10 Matušovič Matyáš, 6 Holomek Alexandr, 5 Šrámek Benjamín, 3 Gábor Martin, 2 Kroužek Sebastian, 2 Dang Phi Son, Ciku Cristiano.

Sestava: Pavlíček Filip, Holomek Alexandr, Šrámek Benjamín, Kroužek Sebastian, Dang Phi Son, Matušovič Matyáš, Gábor Martin, Ciku Cristiano, Suchý Michal, Lidařík Vojtěch.

Trenéři: Matušovič Miroslav, Holomek Miroslav, Přibyl Miroslav.

Fotograf: Viktorie Mrázová

P