ŠAMPIONI Z HAVÍŘOVA!

Žraloci ze starší přípravky udělali v sobotu 21.10.2023 radost svým trenérům, rodičům, ale i sobě, když vyhráli po vydařených výkonech MOBIOLA CUP v Polance nad Odrou. Vyhráli všech 6 zápasů. Nastříleli nejvíc branek ze všech, celkem 44 gólů a jen 5 branek inkasovali, ale především všechny herně a technicky předčili. Na turnaji dominovali ve všech atributech a přitom hráli dle zúčastněných nejlepší a nejhezčí fotbal. Zaslouženě si tak odvezli zlaté medaile a krásný pohár. Na turnaji se vyhlašoval i nejlepší hráč každého týmu a za naše indiánky byl vyhlášen Cristiano Ciku. Všechny hráče bychom chtěli pochválit za výkon, bojovnost a spousty krásných gólů a skvělou reprezentaci našeho klubu. Děkujeme všem rodičům za podporu!!!

MFK HAVÍŘOV – FK NOVÝ JIČÍN 4:1

MFK HAVÍŘOV – FC BANÍK OSTRAVA 11:1

MFK HAVÍŘOV – TJ UNIE HLUBINA 9:1

MFK HAVÍŘOV – FC HEŘMANICE 6:1

MFK HAVÍŘOV – 1. SK PROSTĚJOV 8:1

MFK HAVÍŘOV – FC VRATIMOV 6:0

Branky: 8 MATUŠOVIČ Matyáš, 7 CIKU Cristiano, 6 GÁBOR Martin, 5 HOLOMEK Alexandr, 5 RAJTR Michael, 4 KOŽUŠNÍK Theo, 3 LIDAŘÍK Vojtěch, 2 DANG Phi Son, 2 DARÁK Samuel, DARÁK Tobias, PAVLÍČEK Filip.

Sestava: PAVLÍČEK Filip, HOLOMEK Alexandr, DARÁK Tobias, DANG Phi Son, MATUŠOVIČ Matyáš, GÁBOR Martin, RAJTR Michael, CIKU Cristiano, LIDAŘÍK Vojtěch, KOŽUŠNÍK Theo, DARÁK Samuel.

Trenéři: MATUŠOVIČ Miroslav, HOLOMEK Miroslav.

P