Povinné body a jubilejní „100“ v síti soupeře.

V tomto týdnu jsme dohrávali odložený zápas v Č. Těšíně, abychom ve čtvrtek přivítali doma tým sousedních Datyní. Kluci si opět s chutí zastříleli a nasázeli oběma soupeřům dohromady 48 branek. Tu stou – jubilejní, vstřelil Honza Nanár.Naše hra je založená i na obranné činnosti o čem svědčí nízký počet inkasovaných golů. Je fajn, že na vstřelených brankách se podílejí prakticky všichni hráči. V tabulce po odehrání větší poloviny zápasů jsme v čele a to jak dle počtu bodů, tak i množstvím nastřílených branek. Nemoci, zranění a karantény se nám naštěstí vyhýbají, proto hráváme více – méně ve stejné sestavě:

Lukáš Suranovský v bráně – Mikuláš Knapík, Pepík Daněk, Kryštof Kielar, Míša Delong, Honza Nanár, Paťa Černý, Niko Klašai, Tomáš Suchý, Lukáš Mlýnský, Vojta Kohut a Daniel Dluhoš.

Před námi jsou ještě čtyři kola v soutěži. Věříme, že si kluci takto zdatně povedou i nadále. Už za tři týdny nás čeká velmi dobře a mezinárodně obsazený Landek Cup. O dva týdny později turnaj v Háji ve Slezsku. Tyto akce teprve prověří, jak na tom ve skutečnosti jsme. Držme proto klukům palce a věřme, že i nadále budou na sobě poctivě pracovat.

Pavel Fukala

P