MFK HAVÍŘOV – FK SK POLANKA NAD ODROU 4:2 (3:0)

MFK HAVÍŘOV – FK SK POLANKA NAD ODROU 4:2 (3:0)

MFK HAVÍŘOV – FK SK POLANKA NAD ODROU 4:2 (3:0)

Červená karta: 50 Bányácski

Branky: 22. Klejnot, 31. Wojnar, 37. Podešva, 75. Wojnar

Sestava: Směták – Podešva, Bányácski, Bajzath, Velčovský (27. Noga, 86. Krajčo)- Förster, Zupko, Wojnar (82. Bagar) – Klejnot, Malcharek (72. Zbavitel), Chlopek.

Vyjadření trenéra Miroslava Matušoviče:
Se začátkem utkání jsem nebyl vůbec spokojený, protože jsme začali hodně vlažně až profesorský. Proto jsem si to musel s hráči vyříkat už během utkání a trochu zvednout hlas. Oni si to uvědomili a od dvacáté minuty už to bylo zcela v naši režii až do konce prvního poločasu. Dali jsme tři krásné góly a měli jsme to hezky rozehrané. V poločase jsme si řekli co chceme do druhé půle, ale nic z toho jsme nesplnili. Znovu jsme začali velmi špatně. Dostali jsme laciný gól a aby to nebylo málo, tak jsme se nechali i úplně zbytečně vyloučit. Místo, abychom si to utkání užili, když vedeme o tři góly, tak my si to naopak zkomplikujeme.
O to víc to bolelo, protože jsme hráli půl utkání o hráče míň. Každopádně jsme vyhráli a to je teď to nejdůležitější. Zároveň se ale musíme poučit do dalších zápasů, protože dnes to bylo ve druhém poločase hodně “ nezkušené “ !