OCENĚNÍ PRO NÁŠ KLUB ZA DOBROU PRÁCI S MLÁDEŽÍ !!!

OCENĚNÍ PRO NÁŠ KLUB ZA DOBROU PRÁCI S MLÁDEŽÍ !!!

OCENĚNÍ PRO NÁŠ KLUB ZA DOBROU PRÁCI S MLÁDEŽÍ !!!

Dnes převzali naši trenéři mládeže od Okresního fotbalového svazu z rukou grassroots trenéra Ondřeje Hanzla ocenění za dobrou práci s mládeží v sezóně 2019/2020.
„OFS Karviná ocenila MFK Havířov jako další z klubů, který v našem okrese pracuje s mládeží. Narůstající počet dětí, šikovní fotbalisté, kteří umí spoustu kliček a jejich nadšení je tomu jasným důkazem.“ řekl Ondřej Hanzel, který v pátek předal Miroslavu Matušovičovi společně s dětmi diplom a tréninkové pomůcky.
„Moc nás těší, že i okolí si všimlo, že u nás nastala radikální změna. Ano, mládež je pro nás vším a my uděláme vše proto, aby v Havířově znovu vyrůstali takoví hráči na které budeme v budoucnu hrdí a oni nás reprezentovali ve fotbalovém světě. I pyramida nejde stavět shora dolů, ale naopak a proto jsme všechno změnili. Máme větší základnu děti, více trenerů u ročníků atd. Prostě jsme si stanovili větší cíle, jsme náročnější, jak na hráče, tak i na trenéry a jinak to ani nebude. Jedině tak se můžete posunout výš a to my chceme. Bude to chvíli trvat, bude to bolet, ale to je v pořádku. I proto dochází k velice úzké spolupráci s FC Baník Ostrava na všech úrovních. Prostě chceme zvednout fotbal v Havířově a to společně i s okolními kluby. Tohoto ocenění si moc vážime, ale určitě neusneme na vavřínech. Je to pouze začátek a my víme, že nás čeká ještě spousta práce, protože ty cíle máme daleko vyšší. Takže děkujeme všem, kteří si toho všimli a ocenili nás. Poděkovaní patří také všem našim trenérům za jejich práci, jejich hračům, také všem rodičům, že si vybrali náš klub a samozřejmě městu Havířov za velkou podporu. Vzkaz pro všechny… přidejte se do naši fotbalové rodiny a pojďte bojovat za Indiány. Rádi Vás všechny přivítáme a věřím, že budeme společně šťastní.“ řekl sportovní manažer MFK Havířov Miroslav Matušovič.