MFK Havířov U13 – SK Jiskra Rýmařov U13 2:5 (1:1)
Sestava: Janák Daniel – Hlavatý Ivo,Bojda Jiří,Stöcker Adam,Hemowski Ondřej,Stambolidis Nikolas,Kozák Vojta,Bóhm Oliver,Fedor Lukáš,Rychlík Vojtěch,Folwarczný Dominik,Cholewa Robert,Rédr Daniel

Střelci: Rychlík Vojtěch,Cholewa Robert

V prvním kole podzimní části,přivítali mladí indiáni celek z Rymařova.
Do zápasu jsme vstoupili výborně a hned v úvodu jsme proměnili první šanci.Dlouho jsme ale vedení neudrželi a po chybě v naších řadách soupeř vyrovnal.V závěru poločasu jsme měli dobrou pasáž,ale branka nepadla.Do druhého poločasu jsme vstoupili zakřiknutě,hráči dělali zbytečné chyby a soupeř nás potrestal dvěma góly.Pak jsme zase měli dobrou pasáž,soupeře jsme zatalačili a jednu z mnoha šancí proměnili.V závěru ještě hosté přidali další branku na konečných 2:5.V zápase jsme udělali spoustu chyb a proto hosté z Rýmařova vyhráli.Někteří kluci neměli ani natrénováno a proto to tak vypadalo na hřišti.Mrzí mě přístup některých hráčů,kteří by měli mužštvo táhnout a podržet.Hráči si musí uvědomit,že bez tréninku se nedá hrát.Doufám,že už začnou všichni poctivě trénovat a jedině tak můžem uspět.