„Modrá“ U11 udeřila

Ve středu 10.6. jsme se střetli s jednou z Baníkovských akademii. Baník přijel s hráči mladší přípravky. V naši sestavě však také figurovala více než polovina nových chlapců. Hráli jsme 3 x 20 minut, auty jsme kopali – přizpůsobili jsme se. Ke všeobecnému údivu se na polovině Baníku objevili pouze 4 hráči. Po úvodním hvizdu soupeř počet vyrovnal a mohli jsme se soustředit pouze na fotbal.

Od první minuty jsme byli velice aktivní a otevřeli si střelnici. Protihráči svými individuálními průniky ztroskotávali na naší obraně prakticky na polovině a tak se do listiny střelců zapsali téměř všichni naši kluci. Více než vítězství však těší maximální snaha všech, nádherné fotbalové akce i branky, souhra starších s mladšími. Pokud kluci uvěří, že fotbal je kolektivní záležitost založená na individuálních schopnostech, budou sobě dělat radost při každém zápase i nám mimo hrací plochu. A to jsme teprve měsíc spolu! Ve III. třetině jsme stáhli naše největší kluky. K mému překvapení se obraz hry nezměnil a my dále sázeli goly! Super! Buďme ale skromní, nepřeceňujme dílčí úspěch – těžké zápasy teprve přijdou!