Modrá U11 ukončila halovou sezónu

Modrá U11 ukončila halovou sezónu
V impozantním stylu se Modrá U11 rozloučila pro tuto sezonu s tělocvičnou. V Brušperku jsme se sešli s týmy Frýdku Místku, Hlubinou, domácím Brušperkem, Příborem a Nošovicemi na posledním turnaji KZL. Se čtyřmi výhrami a jednou bezgólovou remízou jsme získali 13 bodů a vyhráli. Skóre 11:2 ukazuje skvělou defenzivní činnost. Škoda jen, že těch vstřelených branek nebylo více, šance byly. Předváděné kolektivní pojetí často roztleskávalo i fanoušky soupeřů. Nesmírné nasazení a bojovnost byly další devizou vítězů. Někteří si sáhli až na příslovečné dno. Odměnou jim byly medaile na krku a pohár pro vítěze. Nic na tom nemění skutečnost, že to bylo „jen“ malé finále o 7. – 12. místo. Mužstev bylo celkem 36 a to včetně fotbalových akademii Karviné, Ostravy či F.M. Se všemi jsme odehrávali více než důstojné partie. Co do počtu vstřelených branek (56) jsme zaujali 4.místo. Obranná činnost taktéž byla na vysoké úrovni. Vždyť 21 inkasovaných gólů v tolika zápasech je opravdu dobrou vizitkou. Vyzdvihovat jednotlivce by nebylo fér. Všichni do jednoho šli po zimní přípravě výkonnostně nahoru a bude jen na nich, zda si takto vysokou laťku udrží a půjdou dál.
Poslední turnaj s námi neabsolvovali nemocní Danek, Meny a Marťa. Omezený počet hráčů nedovolil účast Toma. Na vítězství se podíleli brankář Ondra, dále Hemy, Ivo, Ogi, Míša, Vojta, Ondra V., Bob a Adam. Děkuji tímto všem chlapcům za jejich úsilí v tomto zimním období, Rodičům za obětavost a výboru MFK za sponzorování nákladné zimní přípravy. 
Od 10.3. začínáme jarní sezonu tréninky na umělé trávě, abychom postupně přecházeli na normální terén. Věřím, že kluci nepoleví a své fotbalové dovednosti a talent budou dále rozvíjet.
Pavel Fukala