Benjamínci čtvrtí na turnaji BANÍČEK CUP U7

Benjamínci čtvrtí na turnaji BANÍČEK CUP U7

FC Baník Ostrava pořádal skvěle obsazený turnaj pro kategorii U7 a mezi pozvanými byl i náš klub MFK Havířov. Dvanáct týmů celé sobotní odpoledne bojovalo ze všech sil, aby se předvedlo v nejlepším světle, protože tentokrát se narozdíl od jiných turnajů hrálo opravdu o výsledek a konečné umístění. Naší Indiánci se ve velké konkurenci vůbec neztratili, ba naopak. Předváděli výborné výkony a zato si zasloužili velkou pochvalu od pořadatelů turnaje při konečném vyhlášení. Turnaj nakonec vyhráli Kobeřice a my jim gratulujeme. Co nás těší je to, že jako jediní, kdo dokázal porazit vítěze jsme byli my a také se nám podařilo vyhrát i s třetím týmem turnaje FC Baník Ostrava 3. Ikdyž se naší Indiánci nakonec nedostali na stupně vítězů, tak i přesto vyhráli, protože skvěle reprezentovali náš klub. Vítězové jsou nakonec stejně úplně všechny děti ze všech klubů, kteří se turnaje zúčastnili, protože nám předváděli úžasné výkony. Děkujeme pořadatelům za pozvání na turnaj, za výbornou organizaci a také všem rodicům za atmosféru, kterou vytvořili dětem. Nabízíme Vám zde i výsledky zápasů a konečnou tabulku. MFK Havířov reprezentovali tito hráči: Holomek Alexandr, Dang Filip, Daňovič Michael, Matušovič Matyáš, Kanko Maxmilián, Kroužek Sebastián.