Zábavné sportovní odpoledne U11

Zábavné sportovní odpoledne U11

V sobotu 14. prosince se hale ZŠ Žákovská proti sobě postavili malí Indiáni a jejich rodiče.  Dvouhodinový boj kluků proti rodičům byl zajímavý až do konce. Dvě družstva hráčů se postavila proti dvěma družstvům rodičů, z čehož jedno bylo složené výhradně z dámské části. Že nikdo nikoho šetřit nebude, bylo jasné hned od prvního výkopu. Tvrdé souboje u mantinelů však byly vedené fér, ačkoliv nezávislý divák by možná hledal zcela jiný (úpolový) sport. Až na drobné šrámy se zápas obešel bez ztrát. 

Následně jsme se přesunuli na Šumbark. Tady měli kluci prostor zahrát si dvě hodiny bowling, na který dohlížela rodina Kozáků. Ta také vyhodnotila nejlepší hráče. Každý dostal odměnu v podobě sladkostí, vítěz knížku na památku.

Sluší se poděkovat především Vojtovi Kozákovi, jenž byl opět hlavním motorem a vše perfektně zorganizoval. Přivezl i tolik oblíbenou pizzu pro děti a velkou studenou mísu včetně zeleniny (připravenou vlastnoručně!). Dík patří i vedení MFK, jenž ekonomicky podpořilo vydařené sobotní odpoledne.

Do statistik si tak zapíšeme 100% účast malých fotbalistů a téměř 30 rodičů i se sourozenci (viz foto).

Pavel Fukala