Přípravka se činí

Přípravka se činí

1. prosince jsme v hale Žákovská uspořádali fotbalový triangl. Nedělní odpoledne od 14 do 16 hodin jsme opět nelenošili a tentokrát jsme si pozvali mužstva Albrechtic a Slovanu Havířov. Dvě hodiny se odehrávala krásná fotbalová utkání. Kluci si s chutí zaběhali a zastříleli. Všechna mužstva podala kvalitní výkon s hezkou fotbalovou kulisou vytvořenou skvěle fandícími diváky.

5. prosince jsme zorganizovali v rámci tréninkové jednotky Mikulášské přátelské utkání s oddílem Horní Suché. Super atmosféra, podpora rodičů a úžasné zakončení, kde nás navštívil čert a Mikuláš, který klukům také něco nadělil. Za nadílku patří velký dík p. Sikorové, která celou akci zorganizovala a postarala se o balíčky pro naše fotbalové talenty.

V neděli 8. prosince jsme se zúčastnili druhého kola krajské ligy FM ve složení: L. Suranovský, L. Mlýnský, P. Černý, J. Nanár, V. Kohut, K. Kielar, J. Klimsza. V tomto druhém kole jsme se opět střetli s výbornýma dvěma celky Frýdku-Místku, Vítkovic a Raškovic. Tady se ukázalo, že jsou celky soupeřů vyspělejší a s bilancí tří porážek a jedné výhry jsme moc produktivní nebyli. I přesto nás dopředu hnali skvěle fandící rodiče a rodinní příslušníci. Tímto děkujeme a těšíme se na další turnaje, kde určitě předvedeme lepší výsledky. Již v neděli 15. prosince od 15 do 17 hodin na hale Žákovské máme připravený fotbalový triangl s mužstvy Slovanu Havířov a Gascontrol Havířov, kde si snad spravíme chuť.

Trenéři P. Fišer a M. Čipel