Žáci v Kobeřicích bez bodu

Žáci v Kobeřicích bez bodu

Poslední podzimní kolo našim žákům v krajském přeboru nevyšlo.

KOBEŘICE – MFK HAVÍŘOV 4:0 (4:0)

V posledním podzimním kole krajského přeboru starších žáků zavítali naši hráči na hřiště prvního celku tabulky. Týmy v tabulce dělilo od sebe osm míst a tato skutečnost se na trávníku projevovala od první minuty. Naši hráči působili ospalým dojmem, přenechávali soupeři prostor, a tak se na naši branku valil jeden útok za druhým. Již během úvodních patnácti minut vstřelili domácí tři branky a určili ráz celého utkání. Do konce první půle přidali domácí hráči ještě jednu branku, a tak se do kabin odcházelo za jasného brankového stavu.

V druhé půli naši hráči přidali na rychlosti a agresivitě a výsledek byl takový, že se hra vyrovnala přišly také brankové příležitosti, které zůstaly ale nevyužity. Domácí hráči také žádnou branku nepřidali. Takže se už stav utkání nezměnil.

Trenér: Petr Miskovič

Sestava MFK Havířov: Stanislav Palosz – Vojtěch Toman, Patrik Žuška, Ondřej Konig,  , Ondřej Adamczyk, Michael Carter, Adam Kosterec, Dominik Lakomý, Ondřej Kremzar, Adam Bednář, Bogdan Stojmenovič, Jan Bernatík.

KOBEŘICE U13 – MFK HAVÍŘOV U13 8:1 (5:1)

Do zápasu jsme vstoupili hodně zakřiknutě a vypadalo to, jako bychom nevěděli co máme hrát. Dopředu to trochu šlo, ale vzadu jsme dělali jednu chybu za druhou, špatné obsazování, žádná koncentrace na hru a ani žádná komunikace. Proto poločas byl 5:1 pro domácí. Do druhého poločasu jsme si řekli, že budeme hrát jako za stavu 0:0 a zkusíme se vyhecovat. Hra už z naší strany byla lepší, ale nedokázali jsme nic proměnit, a tak domácí přidali ještě tři branky a zaslouženě vyhráli.

Jsem zklamaný přístupem některých hráčů. Nebylo tam žádné nasazení. Fotbal je o chybách, ale musíš se je aspoň pokusit napravit. Bez bojovností to prostě nejde.

Trenér Vladimír Šeda 

Branky: Folwarczný Dominik 

Sestava: Bernatík Jan – Bojda Jiří, Stöcker Adam, Stambolidis Nikolas, Jasanský Jakub, Fučík Daniel, Kroupa Aleš, Fedor Lukáš, Folwarczný Dominik, Podaný Jan, Böhm Oliver, Mrozek Maxmilian, Janák Daniel.