V Třinci jsme nepřekvapili

V Třinci jsme nepřekvapili

S rezervou druholigového Třince jsme neuspěli, když jsme čtyřikrát inkasovali.

FOTBAL TŘINEC B – MFK HAVÍŘOV 4:0 (2:0)

V první půli se podařilo Třineckým dvakrát skórovat, když vždy platilo staré známé nedáš dostaneš. Naše spálený šance skončila gólem domácích… Druhý poločas nepřinesl žádnou strhující podívanou. Domácí byli spokojení s náskokem a my jsme se nedokázali zvednout k lepšímu výkonu, který by přinesl dramatizaci zápasu. Přesto se podařilo třineckým hráčům vedení pojistit, takže jsme se vraceli s prázdnou.

„Začátek se odehrával v nezáživném prostoru pro diváka zcela bez šancí na obou stranách. Domácí měli sice míč více na kopačkách, ale jen kolem půlky hřiště. Po taktické stránce jsme plnili, co jsme měli, dobře zahušťovali střed hřiště, přebírali hráče a poradili si s míči za obranu. Pak jsme trefili ze standardní situace tyč a z protiútoku inkasovali lacinou branku. Měli jsme akci přerušit, ale necháme si hloupě a nezkušeně nafackovat. Když vzápětí můžeme po chybě soupeře vyrovnat, tak netrefíme prázdnou branku a po chvíli necháme nezodpovědně hlavičkovat osamoceného hráče. Po druhé brance bylo po zápase. Na hřišti bylo hrobové ticho. Takové jsme v mužích ještě nikdy nezažil. Prostě to bylo špatně a víc to rozebírat není potřeba. Soupeř vyhrál zaslouženě a gratuluji mu k vítězství,“ řekl po zápase hrající trenér Miroslav Matušovič.

Branky: 27. Nieslanik, 39. Bulawa, 50. Wojnar, 76. Joukl.

Sestava: Přibyl – Podešva, Matušovič Skoupý, Zbavitel (70. Bajzath) – Zupko, Förster, Klejnot – Chlopek (83. Noga), Malcharek (75. Stanojkovič), Heller (65. Velčovský).