Mladší žáci bodovali s Karvinou

Mladší žáci bodovali s Karvinou

Mladší žáci v krajkém přeboru uhráli bod s Karvinou.

MFK HAVÍŘOV U13 – MFK KARVINÁ B U13 3:3 (2:0)

V posledním domácím zápase podzimní části, jsme přivítali hráče z Karviné. Do zápasu jsme nastoupili ve značně kombinované sestavě a jen se dvěma náhradníky. Přesto jsme soupeře zatlačili a vytvořili si šance. Soupeř dělal chyby a nám se podařilo do poločasu dvakrát skórovat. Do druhého poločasu jsme šli s dvoubrankovým náskokem, a tak jsme mohli hrát v klidu. Dvacet minut před koncem jsme si vybrali špatnou dvouminutovku a soupeř po naších chybách dvakrát za sebou skóroval. Hned se hra na hřišti změnila v boj o míč a každý tým chtěl vyhrát. Nám se ale po pěkné akci podařilo dát branku a hned na to jsme se začali soustředit na bránění. V závěru jsme zase nesmyslně udělali chybu v obraně a soupeř nás potrestal vyrovnávací brankou.
V zápase jsme byli lepším týmem, měli více ze hry a také více šancí. Nedokázali jsme však pokaždé náskok udržet a hosté nás tak po naších chybách potrestal. Ze zápasu jsme si vzali něco pozitivního a na tom můžeme stavět. Na tom negativním zapracujeme v zimní přípravě a věřím, že se v jarní části zlepšíme.
Trenér Vladimír Šeda

Branky: Böhm Oliver 2, Fučík Daniel.

Sestava: Bernatík Jan – Bojda Jiří, Stöcker Adam, Stambolidis Nikolas, Klimsza Tobias, Fučík Daniel, Rychlík Vojtěch, Podaný Jan, Böhm Oliver, Janák Daniel.