Mladší žáci dvakrát bez bodu

Mladší žáci dvakrát bez bodu

Mladší žáci v krajském přeboru s týmy z popředí tabulky neuspěli.

MFK HAVÍŘOV U13 – NOVÝ JIČÍN U13 0:9 (0:3)

Lídr soutěže hrál od začátku na naší půlce a nastřílel v první půli tři góly. Několikrát jsme se i my dostali do šancí, ale hostující gólman vše vychytal. Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit lépe, ale nesmyslnými chybami jsme soupeři dali další příležitosti, které využili, takže zápas skončil pro nás debaklem.

Věděl jsem, že to bude těžký zápas, ale svými chybami jsme to soupeři ulehčili. Chyběla tam od některých hráčů bojovnost a hlavně práce v defenzívě a v osobních soubojích.

Trenér Vladimír Šeda 

Sestava: Bernatík Jan – Zálejský Jan, Bojda Jiří, Stöcker Adam, Stambolidis Nikolas, Jasanský Jakub, Fučík Daniel, Kroupa Aleš, Fedor Lukáš, Rychlík Vojtěch, Folwarczný Dominik, Podaný Jan, Böhm Oliver, Klimsza Tobias.

SK JISKRA RÝMAŘOV U13 – MFK HAVÍŘOV U13 3:0 (3:0)

Hned od začátku se nás snažili domácí zatlačit a dvakrát dokázali skórovat po našem špatném bránění. Několikrát jsme se taky dostali před soupeřovou branku, ale nic tam nepadlo. Do poločasu domácí stačili ještě jednou skórovat po chybě gólmana. Do druhého poločasu jsme si řekli, že budeme hrát znovu od nuly, budeme lépe bránit a zkusíme dát aspoň nějakou branku. Hra se úplně změnila. Začali jsme dobře bránit a i když tam něco prošlo, tak nás podržel gólman. Pár šancí jsme měli, ale žádnou jsme nevyužili, a tak jsme druhý poločas odehráli s nulou.

Kdyby hráči hráli v prvním poločase stejně jako v druhém, tak ten výsledek je jiný. Hráče jsem za druhý poločas pochválil a budeme muset více zapracovat na defenzivě, tak ať nedostáváme zbytečné branky. Budeme muset také potrénovat ve střelbě, tak aby se hráči soustředili a měli větší klid na střelbu.

Trenér Vladimír Šeda 

Sestava: Janák Daniel – Zálejský Jan, Žuška Patrik, Stambolidis Nikolas Fučík Daniel, Kroupa Aleš, Fedor Lukáš, Folwarczný Dominik, Böhm Oliver, Mrozek Maxmilian, Bernatík Jan.