V poháru žáci nestačili na Karvinou

V poháru žáci nestačili na Karvinou

V utkání Českého Poháru žáku naši hráči změřily sily s fotbalisty MFK Karviná.

MFK HAVÍŘOV – MFK KARVINÁ 2:5 (0:3)

Již od prvních minut hostující celek hrál více s míčem na kopačkách, hýřil pohybem a brzy si začal vytvářet brankové příležitosti. Náš tým, který nastoupil ve velmi pozměněné sestavě, jen s těží odolával soupeřovu tlaku, a tak do poločasu třikrát inkasoval.

Po změně stran se naším hráčům podařilo vsítit dvě branky, ale i tak se obraz hry neměnil a soupeř vždy na naši branku odpověděl další, takže celkem v poklidném tempu dokráčel k zaslouženému vítězství.

Trenér MFK HAVÍŘOV: Petr Miskovič.

Branky MFK HAVÍŘOV: Stanislav Palosz, Vojtěch Toman

Sestava MFK Havířov: Jan Bernatík – Vojtěch Toman, Patrik Žuška, Ondřej Konig, Stanislav Palosz, Marek Košč, Michael Carter, Adam Kosterec, Dominik Lakomý, Ondřej Kremzar, Adam Bednář, Bogdan Stojmenovič, Jan Zálejský, Tadeáš Hanes.