Další prohrané derby

Další prohrané derby

Okresní derby v rámci divize F nám v Bohumíně nevyšlo, nezískali jsme ani bod.

FK BOSPOR BOHUMÍN – MFK HAVÍŘOV 2:0

Vstup do zápasu nám vůbec nevyšel a po sedmi minutách se domácí ujali vedení. Herně to nebylo špatné, ale ve 26. minutě zatáhl Miroslav Matušovič při bohumínské akci za záchrannou brzdu a sudí ho za zmaření šance vyloučil. Tento sporný moment naše hráče nezlomil. Naopak se stmelili a byli domácím nadále více než vyrovnaným soupeřem. I když indiáni do konce zápasu bojovali, branky se nedočkali a Bohumínští nakonec své vedení pojistili a z derby jsme tak vyšli bodově naprázdno.

„Každá prohra samozřejmě mrzí a bolí, ale jsou porážky, odejdete se vztyčenou hlavou. A to byl dnešní případ. Ano, udělali jsme dvě chyby a byli za ně potrestáni, ale to si zhodnotíme za zavřenými dveřmi, abychom je příště nezopakovali. Krom toho ale nemám klukům co vytknout. V těžké situaci hráli téměř 70 minut o hráče míň, a ještě skoro do plných, a přesto nesložili zbraně, neskutečně dřeli a vůbec nebyli horší, ba naopak. Vím, že si za to nic nekoupíme, ale stejně mě to hřeje, protože tohle je tým a já jsem na hráče hrdý. A to, jaká byla červená karta a k tomu sedm žlutých jen na jedné straně, tak k tomu se vyjadřovat nebudu. Ať si udělají obrázek ti, kteří tam byli. My jsme dobrý tým a máme na čem stavět. To mě zajímá ze všeho nejvíc,“ uvedl po zápase hrající kouč Miroslav Matušovič.

Branky: 7. Padych, 63. Halaška. ČK: 26. Matušovič

Sestava: Přibyl – Podešva, Matušovič, Skoupý, Zbavitel (62. Heller) – Klejnot, Förster, Zupko – Chlopek (85. Noga), Stanojkovič (66. Dawid), Velčovský.