Plný počet bodů U11

Plný počet bodů U11

Minulý týden jsme nehráli, zato v tomto týdnu byly na pořadu dva zápasy.
Úterní – s tradičním rivalem v Albrechticích začaly tentokrát obě mužstva bez svých nejlepších střelců. Delší dobu se hrálo opatrně a bez branek, aby tu první vsítili domácí. My do poločasu skore otočili.
Ve II. dějství se i nadále hrál vyrovnaný fotbal, ve kterém jsme více šancí proměnili my a dotáhli jej do vítězného konce. 4 x rozvlnil síť Vojta Kozák, 2 x Adam Muroň a premiérový gol si připsal v této sezoně Ondra Menoušek. Důležitým faktorem je, že všichni pracovali poctivě jak v útočné, tak i obranné fázi, dohrávali souboje až do konce a projevili morálně – volní vlastnosti, kdy sami žádali o střídání.

Do čtvrtečního zápasu jsme nastupovali v roli favorita a potvrdili ji. „B“ tým Bohumína byl však složen z méně zkušených chlapců a proto by nebylo fér vítězství přeceňovat. Na vítězství 14:0 se podíleli Adam M. 5 goly, Vojta K., Tomáš G. po 3 kousky a po jednom vsítili Ondrové „Meny“ a Vyskočil a premiérově se zapsal do listiny střelců i Marťa Pszczolka. Každé vítězství posiluje, proto popřejme klukům další výhry.

Pavel Fukala