Žáci v Bruntále neuspěli

Žáci v Bruntále neuspěli

V krajském přeboru žáků jsme v Bruntále neuhráli ani bod.

JUVENTUS BRUNTÁL – MFK HAVÍŘOV 4:2 (0:2)

Šlo o velmi důležité utkání pro oba celky, neboť náš tým se nacházel na prvním místě tabulky a domácí byly hned za ním. Hned od první minuty se hrál pohledný a bojovný fotbal přičemž, už ve 3. minutě jsme šli do vedení po chybě domácí obrany. V dalším průběhu první půle se hrál oboustranně bojovný fotbal s množstvím šanci na obou stranách. Ve 23. minutě náš tým ubránil rohový kop domácích a z následného útoku vsítil branku na 2:0 a tento stav vydržel až do konce poločasu. Jedinou kaňkou na první půli bylo zranění našeho hráče Ondřeje Adamczyka, kdy si hráč po faulu soupeře poranil rameno a ze zápasu musel odstoupit. Tento moment se v pozdějším průběhu utkání ukázal jako klíčový.

Hned od začátku druhé půle vytvořili domácí hráči tlak, který s postupujícím časem sílil a naší hráči jen s vypětím všech sil bránili svůj náskok. Ve 46. minutě domácí snížili na 2:1 i za tohoto stavu si náš tým vytvořil 100 procentní šanci, kterou však neproměnil. Naopak domácí v 60. po střele z poza pokutového území vyrovnali. V posledních deseti minutách domácí přidali ještě dvě branky, čímž určili konečný výsledek utkání.

Branky MFK HAVÍŘOV: Michael Carter, Ondřej Kremzar

Sestava MFK Havířov: Stanislav Palosz – Vojtěch Toman, Patrik Žuška, Ondřej Konig,  Šimon Sedláček, Ondřej Adamczik, Michael Carter, Adam Kosterec, Dominik Lakomý, Ondřej Kremzar, Adam Bednář, Bogdan Stojmenovič, Jan Zálejský.

Trenér Petr Miskovič

JUVENTUS BRUNTÁL U13 – MFK HAVÍŘOV U13 7:0 (2:0)

Od začátku zápasu jsme se soustředili na defenzívu a pak se snažili z protiútoku překvapit soupeře. Domácí si nevěděli rady s naší obranou, ale i přesto stačili dvakrát skórovat. Několikrát se i nám podařilo jít do šancí, ale gól jsme nedali. V poločase jsme si řekli, že budeme hrát stejně jako v první půli a zkusíme dát i branku. Vydrželi jsme jen chvíli vzdorovat, někteří hráči se už nestačili vracet, a tak soupeř přidal další branky. Hráče jsem za první poločas pochválil, že se jim dařilo dobře bránit a snažili se dát i branku. Druhá půlka už tak dobrá nebyla, jelikož někteří hráči odpadli fyzicky.

Sestava : Bernatík Jan – Zálejský Jan,Bojda Jiří,Stöcker Adam,Stambolidis Nikolas,Jasanský Jakub,Fučík Daniel, Žuška Patrik, Fedor Lukáš,Podaný Jan, Böhm Oliver, Janák Daniel

Trenér Vladimír Šeda