Po chybách opět bez bodu

Po chybách opět bez bodu

Ve Frýdlantě jsme předvedli minely, které domácí potrestali.

1. BFK FRÝDLAN N.O. – MFK HAVÍŘOV 3:1 (1:1)

Od počátku jsme se snažili hrát aktivně, ale do vedení šli domácí po trefě Hanuse. Z toho se radovali jen pět minut, když poté vyrovnal Pavel Malcharek.

Nestárnoucí veterán Hanus (43 let) využil zavání naší defenzívy podruhé v 73. minutě a Frýdlant opět vedl. Veškeré naše naděje pak zhasly v samotném závěru, když náskok pojistil třetí brankou Dvořák.

Podle mě to dnes oproti minulým zápasům nebylo herně špatné. Ano, umíme ještě líp, ale i přesto jsme byli fotbalovější a častěji na míči. Bohužel jsme se opět nevyvarovali individuálním chybám a soupeři jsme gól doslova darovali. Z tohoto pohledu už je to taková beznaděj, protože jednou to udělá jeden hráč, pak jiný a poté zase někdo další. Chápu, že nikdo nechce udělat chybu, ale my je stále opakujeme a jsme za to pokaždé potrestáni. Proto jsme momentálně tam, kde jsme. Každopádně se z toho musíme dostat sami, protože nám nikdo nepomůže. Tohle už není o tréninku, ale o hlavách každého jedince, abychom dané situace vyřešili tak, jak se má. Když se to povede, tak budeme jinde,“ věří hrající trenér Miroslav Matušovič.

Branky: 12. a 73. Hanus, 90.Dvořák – 17. Malcharek.

Sestava: Směták – Podešva, Bajzath, Zbavitel – Klejnot, Skoupý, Förster, Chlopek (74. Velčovský) – Matušovič – Stanojkovič (63. Baran), Malcharek.