Přípravka zahájila sezonu zápasem s Horním Žukovem

Přípravka zahájila sezonu zápasem s Horním Žukovem

„Modrá je dobrá“, zpívá sk. „Žlutý pes“ a každý kdo byl na čtvrtečním zápase nově vytvořeného týmu U11 – Modří, by dal Ondřeji Hejmovi za pravdu. Tým opírající se o 4 hráče ročníku 2009 a doplněný 9 chlapci 2010 nastoupil ke svému 1. soutěžnímu utkání. V cestě stálo mužstvo H. Žukova. 

Hned od začátku jsme drželi otěže ve svých rukách a soupeře nepustili na dostřel. Paradoxně jsme prohrávali, když při „malé domů“ k údivu všech míč skončil v bráně. Kluky to nerozhodilo a v dalších minutách pokračovali v ofenzívě. Ta přinesla 4 goly v soupeřově síti. Až do konce utkání se opakoval stále stejný scénář, ve kterém si vytváříme šance, občas proměníme a po vlastním zaváhání inkasujeme. S výsledkem 9:6 jsme však spokojeni a rodiče na tribuně mohou být právem hrdí na své syny. Pozitivní bylo téměř všechno, od zápalu do hry, bojovnosti, individuálního se prosazování ve prospěch kolektivu, místy nádherné kombinace. Mě z pozice trenéra těší fakt, že chlapci jsou tvární, chtějí pracovat – o čemž svědčí frekvence na trénincích.
Příští týden bude hektičtější. Hrajeme dvě soutěžní utkání. Síla soupeře je velkou neznámou, ale vždy je třeba přistupovat ke každému zápasu s odhodláním a respektem. Kolektiv se teprve formuje a nás čeká dlouhá cesta. Ne vždy povede na vítězné vlně, ale výsledky nejsou nejdůležitější.

Sestava: Ondra Novotný (B) – Ondra Hemowski, Ivo Hlavatý, Vojta Kozák, Ogi Stojmenovič, Martin Pszczolka, Ondra Menoušek, Tomáš Grygerek, Adam Muroň, Robert Cholewa, Ondra Vyskočil.

Branky: Tomáš 2, Adam 2, Robert 2, Ondra V. 2 a Vojta 1.

Součásti kolektivu je i brankář Danek Rédr (2009) a Michal Choiňski (2010), kteří pomáhali ve stejnou dobu družstvu „Bílých“ na hřišti v Orlové. Recenze trenéra Lukáše Fišera byly na oba velice pozitivní!