Petr Válek se po úspěšném působení loučí

Petr Válek se po úspěšném působení loučí

Po skončení krajského přeboru starších žáků se rozloučil s týmem trenér Petr Válek. Jelikož se mu povedlo s týmem soutěž vyhrát, mohl být s působením spokojený.

„Posledním zápasem pro mne skončil čtyřletý příběh s tímto týmem. Všechny sezóny bylo úžasné, ta poslední pověstnou třešničkou na dortu.  Tenhle tým mi dal hodně trenérských zkušeností a doufám, že i já jsem všem pomohl se fotbalově vzdělávat. Největší síla v tomto týmu tkvěla v kabině, kde po celou sezónu panovala skvělá, přátelská atmosféra. Od toho jsme se odráželi. Obzvlášť jarní část byla co do hry a hlavně přístupu fantastická. Do každého zápasu tým nastupoval s maximální koncentrací, dokázal odmakat každý zápas. Uměl a chtěl spolupracovat, užít si každou minut na hřišti. A tohle bylo pro mne jako pro trenéra největší vítězství. První místo v soutěži je sice hezké, 162 nastřílených gólů taktéž, ale nejvíc budu vzpomínat na úžasné lidi, které jsem měl kolem sebe. A to nejen kluky, ale i rodiče, kteří nám celou dobu pomáhali, podporovali. Za tohle všem děkuji.
Děkuji konkrétně: VLASTIMIL KREMZAR (ASISTENT TRENÉRA), PRAŽÁK ADAM, PALOSZ STANDA, POMYKACZ JAN, VENGLÁŘ FILIP, TOMAN VOJTĚCH, KÖNIG ONDŘEJ, MICHALČÍK ADAM, ČÍPEL MATYÁŠ, ADAMCZYK ONDŘEJ, BĚČÁK MARTIN, BEDNÁŘ bary ADAM, ŠTACHEL LUKÁŠ, HOLINKA MICHAL, KREMZAR ONDŘEJ, KUREČAJ DANIEL, BEDNÁŘ ADAM, POČIL JAKUB, NIKOLIS GIORGIOS, KOSTEREC ADAM, CARTER MICHAEL,“ konstatoval Petr Válek.