Starší žáci se loučili výhrou, mladší nebodovali

Starší žáci se loučili výhrou, mladší nebodovali

MDK KARVINÁ U15 – MFK HAVÍŘOV U15 2:4 (2:4)

„V posledním zápase sezóny jsme si museli sáhnout až na úplné dno našich sil. V extrémních klimatických podmínkách, proti nejkvalitnějšímu soupeři, s kterým jsme v soutěži hráli. Úvodní minuty patřili jednoznačně Karviné, která nás dostala pod tlak. Jen díky skvěle, a hlavně poctivě hrající defenzívě jsme drželi naději na dobrý výsledek. Pomohlo nám tříobráncové rozestavení domácích. Tam se Karviné moc nedařilo. My se postupně dostávali do mnoha brejkových situací, ze kterých jsme v poločase vytěžili čtyři góly. Karvinští byli úspěšní ve dvou případech. Ve druhé poločase už oběma týmům chyběla síla, šancí bylo minimálně. Herně jsme byli za našimi možnostmi, kvalitní soupeř nám toho moc nedovolil. Přesto pochvala celému týmu, který utkání odmakal a podtrhl tím svou vnitřní sílu, která v kabině panovala celou sezónu,“ mohl chválit své svěřence i po tomto zápase trenér Petr Válek.

Branky: Pomykacz Jan 2, Bednář Adam, Holinka Michal.

Sestava: Palosz Standa – Pomykacz Jan, Čípel Matyáš, Michalčík Adam, Bednář Adam, Běčák Martin, Adamczyk Ondřej, Pražák Adam, Štachel Lukáš, Kremzar Ondřej, Počil Jakub, Nikolis Giorgios, Kosterec Adam, Venglář Filip, Holinka Michal.

MFK KARVINÁ U13 – MFK HAVÍŘOV U13 6:3 (3:0)

V posledním zápase hráli mladší žáci v Karviné. „V úvodu zápasu jsme zaspali začátek a během osmi minut jsme dostali hned tři branky, díky našemu špatnému bránění. Pak se hra trochu vyrovnala, ale do poločasu už žádná branka nepadla. Do druhého poločasu jsme si řekli,že musíme lépe obsazovat hráče, dobře bránit a nedostat branku. Hra se z naší strany zlepšila a dali jsme i tři branky, ale soupeř si zápas pohlídal, přidal další branky a zaslouženě vyhrál,“ konstatoval trenér Vladimír Šeda.

Branky: Carter Michael, Kosč Marek, Zálejský Jan.

Sestava: Kisza Ondřej – Kisza Jan, Zálejský Jan, Stojmenovič Bogdan, Sedláček Šimon, Hanes Tadeáš, Carter Michael, Kosterec Adam, Kosč Marek, Podaný Jan.